Jaybird teatas oktoobris kahest uuest traadita peakomplektist

Jaybird teatas oktoobris kahest uuest traadita peakomplektist

Peakomplektide tööstus on ĂĽha enam kasvanud, eriti traadita ĂĽhenduse võimalus, mis võimaldab kasutajatel liikuda palju rohkem. Eile seda Jaybird – mille Logitech omandas eelmise aasta aprillis – teatas kaks uut traadita peakomplekti valikut.

Jaybird RUN

Tuginedes mõjule, mida sellised kõrvaklapid nagu Bragi Dash ja AirPodid turul avaldavad, teatas ettevõte esimesest täiesti traadita peakomplektist, Jaybird RUN.

Jaybird RUN

RUN on võimeline reprodutseerima, pidev, neli tundi sisu, võib juhtumi abil saada veel kaheksa tundi. See väike karp pakub kiiret laadimist, mis võib pakkuda tund aega sisu esitamist vaid viieminutilise laadimisega.

Kuna see keskendub peamiselt jooksvatele sportlastele või neile, kes treenivad, on RUN veekindel * ja * veekindel tänu sellele, mida ettevõte nimetab “kahekordseks hüdrofoobseks nanoskaalakatteks”.

Kõrvaklappide mõlemal küljel oleva ühe nupuga saate helistada, peatada ja anda mängitud loos, jätke palad vahele ja helistage isegi Sirile. Neile, kes eelistavad jooksmist, kuid peavad oma ümbrust tähelepanelikult jälgima, töötab see normaalselt vaid ühe kõrvaklappiga.

Jaybird RUNi saate ette tellida 180 dollarit, otse Jaybirdi lehelt – tooteid tuleks hakata saatma oktoobris.

Jaybirdi vabadus 2

Välja kuulutati teine ​​võimalus, see tähendab Vabadus 2, on traadita “lihtsalt mitte”; see tähendab, et teie ĂĽhendus nutitelefonide ja muude seadmetega on traadita (Bluetoothi ​​kaudu), kuid mõlemad osapooled on omavahel ĂĽhendatud stringidega, nii et neile, kes seda vajalikuks peavad, on lisaturvalisus.

Jaybirdi vabadus 2

Vabadus 2 tellitakse ette 150 dollarit veebisaidi kaudu ja jõuab turule ka oktoobris.

· • ·

Hea võimalus, mis töötab mõlema reklaamitud peakomplekti valikuga, on rakendus Jaybird MySound, saadaval iOS-ile (9.0 või uuem) ja Androidile (4.4 või uuem). Selles on võimalik kõrvaklappide helitugevus seada minimaalseks, madalaks ja kõrgeks ning isegi koos Leia mu pungad, juhul kui unustate, kuhu jätsite. Peale selle saate ka jagada esitusloend Spotify koos teiste kaubamärkide kasutajatega.


Jaybirdi MySoundi rakenduse ikoon

The Verge’i kaudu