contadores estadisticas Saltar al contenido

JBL riba 9.1 on heliriba, mis toetab Dolby Atmos ja eemaldatavaid kõlareid

Pärast JBL Bar 5.1 Surroundi väljakuulutamist eelmise aasta lõpus kasutas JBL CES 2020 ära, et esitleda oma viimast loomingut, heliriba JBL Bar 9.1. Selle uue mudeli funktsioon toetab Dolby Atmose heli ning Google Chromecasti ja Apple AirPlay 2 seadmete tuge.

Uudised

Helipaneel esitab 380 W RMS-võimsust ja 5,1 füüsilist kanalit

Baar 9.1 paistab silma selle moodulkujundusega. Heliriba mõlemas otsas on eemaldatavad traadita kõlarid. See võimaldab kasutajal palju sügavama helielamuse saamiseks vabastada ja asetada kõlar tema taha.

JBL väidab, et seda kõlarit saab kasutada kuni 10 tundi, enne kui see tuleb akude laadimiseks uuesti heliribaga ühendada. Selline paindlikkus võib meeldida paljudele kasutajatele.

JBL riba 9.1 on heliriba, mis toetab Dolby Atmos ja eemaldatavaid kõlareid

JBL Bar 9.1 on ettevõtte esimene heliriba, mis toetab Dolby Atmos heli ning see süsteem sisaldab ka 10-tollist bassikõlarit ja nelja "draiverit", mis aitavad heli paremini levitada. Kokku on Bar 9.1 helisüsteem 820 vatti võimsusega.

Google Chromecasti ja Apple AirPlay 2 tugi tähendab, et riba 9.1 saab kasutada voogesituse spetsiaalse helisüsteemina. Lisaks helile Dolby Atmos, toetab see ka Dolby Visioni videosisendit ja sellel on Bluetooth-ühendus.

JBL Bar 9.1 peaks turule tulema eeldatavasti 2020. aasta teises kvartalis soovitusliku hinnaga 899,95 dollarit. Lisateave selle mudeli kohta, sealhulgas täielikud spetsifikatsioonid, avaldatakse peagi JBL-i veebisaidil.

Allikas: Engadget, Pocket-lint. [TagsToTranslate] ces 2020