Jeep tähistab iOS 13-s emoji tasuta

Kui ĂĽlaltoodud pealkirjal pole teile mõtet, kutsun teid ĂĽles võtma kõik oma iOS-i seadmed, mis ei käivita sĂĽsteemi ĂĽht uusimat versiooni. Sisestage sõna “Jeep” mõnes kiirkulleris vms ja vaadake, kuidas maagia toimub – see saab kenaks sõnaks sinine vagun (kui lubate emotikonide asendamise funktsiooni), muidugi.

Hea kĂĽll: tee seda iOS 13 seda asendust enam ei toimu – ja Jeep (firma, mitte auto) ei saaks õnnelikum olla.

See väike sinine emotikon? pole ilmselgelt teeks valmis. Meil on hea meel, et @Apple nõustus meie nime viimases iOS-i värskenduses eemaldama. # NoJeep

Nagu selgus, tuntud sõidukitootja maastikul pole rahul sellega, et tema kaubamärk on seotud kahjutute rongidega operatsioonisĂĽsteemides, mida kasutavad sajad miljonid inimesed kogu maailmas. Tegelikult näib, et vaesel emotikonil pole kõige raskemaid masinaid, aga … noh, ta on armas, mine.

See nähtus on muidugi üks kõrvaltoimeid, kui teie bränd on tootekategooriaga tihedalt seotud. Üle kogu maailma, sealhulgas siin Brasiilias, ütles džiip (või portugali keeles džiip) on kõigi autode üldnimetus, mis on mõeldud igat tüüpi maastike, nelikveo ja muude erinevuste jaoks. Jeepidele see metonüüm muidugi ei meeldi.

Põhineb Ă–eldes, autotootja ei palunud isegi Apple’il ametlikult oma nime iOS 13-s olevate emotikonidega seotud sõnade loendist eemaldada; näis, et muutus oli ettevõttes nii hästi vastu võetud, et turundusosakond tähistas uudiseid uue kampaania käivitamisega, mida juhtisid räsimärgend # See pole Jeep.

Vaadake, kas saate?

läbi B9