Jeff Bezos teenis ühe päevaga 13 miljardit dollarit. See on kõigi aegade suurim tõus kõige rikkamate seas

Nädal algas eriti hästi Amazoni jaoks, kes lõpetas päeva 8% -lise turuosa kallinemisega. Suurendus tähendas ettevõtte juhi Jeff Bezose isikliku varahoidla sissemakseid 13 miljardi dollari eest ĂĽhe päevaga. Seda numbrit peetakse “miljardäride” grupi suurimaks rikkuse kasvuks päevas, mis on maailma rikkaim, selgub Bloombergi andmebaasist, mis loodi 2012. aastal.

tek jeff bezos

Jõukuse areng Jeff Bezos, Amazoni juht. (C) Bloomberg

“Data-title =” tek jeff bezos – Jeff Bezos võitis ĂĽhe päevaga 13 miljardit dollarit. See on kõigi aegade suurim tõus “kõige rikkamate” seas – SAPO Tek “> tek jeff bezos Jõukuse areng Jeff Bezos, Amazoni juht. (C) Bloomberg

Amazon on e-ostude optimismist kasu saanud, mille põhjuseks on COVID-19 pandeemia ümbritseva isolatsiooni ajal tekkinud laialdane nõudlus. See ettevõte on Interneti-ostude jaoks üks usaldusväärsemaid, kasvades sel aastal isegi 73%.

Jeff Bezos on praegu maailma rikkaim inimene, kelle varade maht oli mai lõpus 172 miljardit dollarit, pĂĽstitades talle uued rekordid. Eelmine märk kuulus talle, kui ta pani 2018. aasta septembris oma panga saldosse 167,7 miljardit dollarit. Ja see oli enne lahutust abikaasa MacKenzie’st. Ettevõte ise sai ka Amazoni hindamisest kasu, olles samal päeval kogunud 4,6 miljardit dollarit. Praegu on ta rikkaim inimene 13. maailmas.

Bloombergi aruande kohaselt on Ameerika Ühendriigid, ehkki pärast suurt depressiooni langenud oma suurimasse majanduskriisi, väärtuslikum kui isiklik rikkus nagu Nike ja McDonalds. Allpool näete, mida saate osta Jeff Bezose varandusega.

tek jeff bezos

(C) Bloomberg

“Data-title =” tek jeff bezos – Jeff Bezos võitis ĂĽhe päevaga 13 miljardit dollarit. See on kõigi aegade suurim tõus “kõige rikkamate” seas – SAPO Tek “> tek jeff bezos (C) Bloomberg