Apple'i juhid ei kaaluks Inteli tegevjuhi koha aktsepteerimist [atualizado]

Johny Srouji, Apple’i riistvara tehnoloogia asepresident: “Oleme töötanud kiipide kallal, mida näete 2020. aastal”

Ăśks Apple’i tänapäeval kõige olulisemaid juhte Johny Srouji on riistvara tehnoloogia asepresident ja vastutab peamiselt kogu Apple’i valmistatud räni enda eest: protsessorid, akud, salvestusregulaatorid, andurid, kuvarid ja muu kiibistik – mitte ainult iPhone’is, vaid kõigis Apple’i toodetes.

Ta liitus Apple’iga 2008. aastal, olles läbinud sellised hiiglased nagu Intel ja IBM, ning juhtis esimese A4 arendamist sĂĽsteem kiibil (SoC) ettevõttelt, kiitis Bionic A11 kiipi. Sel nädalal andis Srouji Iisraeli ajalehele laheda intervjuu Kalkalist.

Johny Srouji, Apple'i riistvara tehnoloogia asepresident

Juhtide sõnul töötab ainuüksi Iisraelis Apple üle 900 inimese (2015. aastal oli neid 700). Ettevõttel on riigis vähemalt suuruselt teine ​​teadus- ja arenduskeskus (teadus-ja arendustegevusvõi R&D) maailmas pärast Ameerika Ühendriike.

Pidev räni. Minu meeskond töötab juba žetoonide kallal, mida näete 2020. aastal. Panustate. Meil on süsteemid ja tarkvara. Välistest kiibitootjatest saame paremini aru, kuhu see suundub. Kuna meil on räni, tarkvara, operatsioonisüsteemid ja kõik, pakume alati. Pakume iOS-i täpseid spetsifikatsioone ja mitte midagi muud. Me ei pea muretsema teiste opsüsteemide pärast.

Ettevõtete omandamise osas – ja Apple on Iisraelist ostnud mitmeid, näiteks Anobit, PrimeSense, LinX ja RealFace -, selgitab Srouji, et ta ei teinud seda kunagi vaid selleks, et suurendada oma tööjõudu või isegi saada uusi andekaid töötajaid, vaid pigem tehnoloogia abil. “Osta [empresas] see on meie jaoks viis uuendusteks, “ĂĽtles ta.

Huviliste jaoks on täielik intervjuu (inglise keeles) siin.

MacRumorsi kaudu