Jonney Shih: Asuse uus strateegia on tippturu "rĂĽnnak".  olla parim parimatest

Jonney Shih: Asuse uus strateegia on tippturu “rĂĽnnak”. olla parim parimatest

TeK: Mis on teie nägemus 5G-st?

Jonney Shih: Ühenduse kvaliteedi paranemises pole kahtlust, olgu see siis latentsuse ja ribalaiuse osas. Nagu kokkupandav ekraan, oleks see paratamatu muudatus. Kuid jällegi on aeg ja see saab olema majandusküsimus ning näeme, et Apple ja Qualcomm võtavad selle teema üle. Kuid Apple on tuntud ka hoolika disaini poolest. Seega on aja küsimus, millal me tehnoloogiat kasutusele võtame, kuid me ei taha olla esimesed.

TeK: Kas te ei arva, et turg on kĂĽllastunud? Kuidas sellel konkurentsiturul areneda?

Jonney Shih: Ma arvan, et siinkohal pole arukas proovida konkureerida madalama segmendiga, vaid olla parim parimate seas ja siis peaks olema ruumi midagi muud tutvustada. Seal me tahamegi olla.

TeK: Kas teate, kas need, kes Asuselt nutitelefone ostavad, on teie mängupiirkonna kliendid, kes kaaluvad brändi kvaliteeti ja jäävad tootele lojaalseks?

Jonney Shih: Jah, muidugi. Brändiprobleemidel on sellised eelised. Kuid Asuse vaatenurgast keskendutakse tarbijale ja me muutsime oma mõtteviisi natuke. Kui olete tarbijaga ĂĽhendatud, on see elukestev kõne, nii et kui pakute teenust, mida me nimetame nutikalt ĂĽhendatud teenuseks, mõistame, mida te vajate, olenemata sellest, milline on praegune või tulevane toode, olgu see siis nutitelefon või arvuti. See seos muutub Big Data’ks ja see muutub uueks mõtteviisiks uute toodete kujundamisel. NĂĽĂĽd on meil uued viisid, kuidas neid andmeid ja rohkem intelligentsust nendega töötada, et saaksime kujundada paremaid tooteid.

Zenfone 6 tech “data-title =” Zenfone 6 tech – Jonney Shih: Asuse uus strateegia on “rĂĽnnata” kõrgemat turgu. Et olla parim parimatest – SAPO Tech ”> Zenfone 6 tehnoloogia

TeK: Sel nädalal otsustas Donald Trump keelata Hiina tootjad, eriti Huawei, USA telekommunikatsiooniteenustest. Mida arvate sellest tehnoloogiasõjast? Kas arvate, et see on parem konkurentsi jaoks, nagu Asus, või on raskem etturina sellel turul?

Jonney Shih: Ma arvan, et Huawei on väga tugev ettevõte ja ma austan väga, kuigi varem, ammu, ei teinud nad alati asju õigesti ja seetõttu peetakse neid nüüd vaenulikeks. Kuid üldiselt arvan, et nüüd on kogu maailm „haige“, st suhtume vastastikusesse abistamisse ja jagatud majandusse globaalselt ning suhtume sellesse planeedisse, mis osutub meie ühiseks valduseks ja Trump tuleb, tahab selle kõik ära visata . Kuid pean seda lihtsalt tagasilöögiks, millekski ajutiseks, mis pikas perspektiivis kaob.

Kui vaadata tänast tehnoloogiat, võidab alati kõik, mis põhineb avatud lähtekoodil. Ma arvan, et kannatasime Inteli tõttu rohkem, ma mõtlen protsessori arhitektuuri ja me “vihkame” Windowsi selle eest, et see on nii suletud, eks? Kuid siis on meil praegu pilv ja selle avatud arhitektuuri eelised. Ja täna vaatame Microsofti uue, avatuma suhtumisega. Kuid avatud lähtekood on õige viis …