PRIJAVE

Jony Ive määrati Londoni Kuningliku Kunstikolledži kantsleriks

A Kuninglik kõrgem kunstikool teatas neljapäeval (5/25), et instituudi viimane kantsler on meile teada Jony Ive, Apple'i disaini juht.

RCA on kraadiõppele keskendunud ülikool, asutatud 1837. aastal. Londonis asuv 900 õpilase õpilane on kunagi peetud maailma parimaks kunsti- ja disainiinstituudiks.

Meil on hea meel tervitada hr Jony Ivet meie uue kantslerina. On suur au, et meiega koos on disainilahenduste maailmas juhtiv tootja, kes järjekindlalt toodab uuenduslikke ja äriliselt edukaid tehnoloogiaid ja disainilahendusi. Kantslerina kehastab Jony RCA ideaalseid tehnoloogia ja disaini ideaale, inspireerib üliõpilasi ja töötajaid ning annab meile õiguse harida kunstnike põlvkondi ja maailma juhtivaid disaine.

Paul Thompson, kuningliku kunstikolledži dekaan.

Ive esitas ka avalduse:

Mul on väga hea meel vormistada oma suhted RCA-ga, arvestades selle asutuse sügavat mõju paljudele kunstnikele ja disaineritele, keda ma imetlen. Meie disainimeeskonda kuulub palju RCA üliõpilasi, kellel on teaduskonna põhiväärtused. Loodan RCA-le ja tudengitele nõu anda, loodan, et minu kogemus tuleb neile kasuks.

Asendades Sir James Dyson OM-i, kes on seda ametit pidanud alates 2011. aastast, asus Ive ametisse 2017. aasta juulis. Ta töötab viis aastat, aidates juhtida koosolekuid ja abistama institutsiooni juhtimises. Selle aja jooksul disainerile tema panust ei maksta.

Kellel on selles kõige rohkem õnne? Kolledž, mida peetakse maailma parimaks disainilahenduseks, või peetakse teda disaini maailma liidriks?

läbi Business Insideri

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH