Jony Ive võitis auhinna Stephen Hawkingi auks

Jony Ive võitis auhinna Stephen Hawkingi auks

Apple'i disainijuht Jony Ive, võitis sel aastal Stephen Hawkingi vennaskond, Mis austab surnud teadlast. Cambridge Union Society välja antav auhind on suurim vaba arvamuse arutelu kogukond Cambridge'i ülikoolis Inglismaal.

Eelmisel aastal loodud auhinna eesmärk on tunnustada panust tehnoloogiasse ja sotsiaalsesse diskursusesse, nagu väljendas Ülikool. Tseremoonia ajal võttis Cambridge Unioni president, Charles Connor, ütles Ive, et üks "kaasaegse tehnoloogia mõjukamaid isikuid".

Ive, kes vastutab iMaci, iPodi, MacBook Airi, iPhone'i ja iPadi kujunduse eest, on Jeesuse kolledži auliige. Tal oli rohkem kui 5000 patenti ja ta nimetati rüütliks 2006. aastal oma teenete eest disainitööstuses.

Kujundaja on auhinna saanud teine ​​inimene, taga on vaid Stephen Hawking. Cambridge'i liit lõi endiste teadlaste nimel liidu, eesmärgiga tunnustada selle panust puuetega inimeste õigustesse.

Hawking andis ametisseastumisosakonna 2017. aasta novembris ühe oma viimastest avalikest esinemistest enne tema surma 2018. aasta märtsis.

Järgmisel laupäeval (29/9) pean Michaelmassi perioodil, aasta esimesel akadeemilisel sessioonil, pidama loenguid Cambridge Unionis. Cambridge'i kogukonna presidendi sõnul räägivad Apple'i juhid tema karjäärist ja kaaluvad universumi tehnoloogiat ja disaini.

läbi 9to5Mac