RAÄŚUNALNIK

Joondage oma ideed mõttekaardi MindMeister abil

Veebitööriistu on mitmeid, paljud neist on tasuta ja MindMeister on üks põhjalikumaid, see võimaldab ka mitme inimese vahelist koostööd sama mõttekaardi jaoks.

Kasutamine on lihtne, lihtsalt looge projekt ja lisage erinevad ideed õhupallidesse, mis on omavahel ühendatud ja millel võib olla mitu värvi, ja mõõtmed, mis näitavad nende olulisust kaardil.

See koostöö toimub reaalajas ja kaarte saab kasutada arvutist või mobiiltelefoniga, muutes muudatused kohe nähtavaks. Integreeritud vestlus võimaldab ideid arutada otse rakenduses.

Ajaloolises režiimis saate hankida tehtud muudatuste ajaloo ja muudatuste tegemise kuupäeva ning selle, kes on muudatuste või täienduste autor.

MindMeisteri põhiversioon võimaldab teil luua kuni 3 mõttekaarti, neid jagada ja reaalajas koostööd teha, kuid täpsema ja jätkusuutlikuma kasutamise jaoks on mõned hinnaplaanid, mis ulatuvad isegi 12,49 euroni kuus.

MindMeister “data-title =” MindMeister – oma ideede sĂĽnkroonimine MindMeisteri mõttekaartide abil – SAPO Tech ”> MindMeister

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH