Karaoke untuk Natal

Jõulud ei tähenda ainult kingitusi. Samuti on olemas suurepärane jõulurakendus

See on aeg, kui kogume perekonda ja sõpru, et veeta hetki harmoonias, kuid teha ka asju, mis on liiga magusate ja vanaema toidu kuritarvitamisega seotud. Alati on olemas kohtu põhjendus ja seetõttu on ka rakendusi, mis aitavad selle liialdusega toime tulla. Rakendused näiteks kalorite lugemiseks.

Kuid pärast seda pidunädalat on silmad seatud juba 2020. aastal, nii et keegi pole rakendust värskendanud, et aidata meil uude aastasse siseneda. Sellisel juhul on tervislikuma aasta taotlusi, aga ka päevikut. Vaadake kõiki allolevaid ettepanekuid …

See tasuta rakendus aitab teil kaloreid lugeda privaatselt

Nii esitleb ennast isiklik kalorite loendur – OmNom Notes, lubades andmebaasi, mis sisaldab teavet ĂĽle miljoni toidu kalorite ja toitainete kohta, ning austades teie privaatsust.

Oleme “täieliku tabeli” tipus ja väike kontroll tasakaalu hoidmiseks (proovimiseks) võib olla kasulik. Kalorite loendamise äppe on palju ja OmNom Notes on ĂĽks neist.

Selle rakenduse abil saate salvestada kõike, mida kogu päeva jooksul sööte, ja lugeda kaloreid. Võimalik on teha isikupäraseid retsepte ja määratleda nende, aga ka iga söögikorra jaoks ühikud.

Erinevate tabelite kaudu saate isegi koostada “isikliku plaani” ja registreerida söögiajad, et jälgida oma toitumist ja kehakaalu tõusu.

Isiklik kalorite loendur – OmNom Notes on tasuta, ilma reklaamideta, kuid koos ostudega rakenduses. Mõnele valikule pääseb juurde ainult premium-versioonis. See on saadaval Play poest.


Last Day on Earth on nutitelefonide ellujäämismäng

Lähtudes 2027. aasta lähiajast, kutsub see ettepanek mängijaid ellu jääma zombidest nakatunud maailmas.

Aastal 2027 kannatab Maa ülemaailmse epideemia all, mis nakatab kogu inimkonda. Hukkunud inimestest tehti zombisid ja ellujäänutel ning haiguste suhtes immuunsetel tuli elus püsimiseks kasutada kõiki ümbritsevaid vahendeid. See on Maa viimase päeva apokalüptiline keskkond.

Ellujäämiseks peavad mängijad leidma olulised esemed nagu vesi ja toit, mis on väga väärtuslikud ressursid. Lisaks peate tööriistade ja relvade tootmiseks leidma nende jaoks tooraine. Peaaegu kõike saab muuta, sealhulgas liiklusmärke, pesapallikurikaid ja muud.

Varjupaiga otsimine on mängijate teine ​​asi, lõksudega varjupaikade ettevalmistamine ja interjööri juurdepääsu parandamine. Peamiselt seetõttu, et üks eesmärkidest on tungida teiste ellujäänute peidikutesse, et saada rohkem ressursse ja haruldasi esemeid, vältides samas rüüstamist.

Mängu saate tasuta alla laadida Androidi ja iOS-i versioonidest.


Kuidas oleks Karaokega jõulupooliku elavdamiseks?

Jõulude ajal on traditsioonilisest muusikast raske mööda saada. Ja kui te ei suuda neid võita, liitu nendega karaoke režiimis.

Jõulupooliku elavdamiseks on mitu võimalust ja jõulumuusikaga karaokevõistluse korraldamine on üks neist. Niisiis otsisime rakendust, mis aitaks seda ülesannet täita, ja seda polnud keeruline leida.

Rakendusel Karaoke jõuludeks on loend lauludest, mida saate koos laulusõnadega laulda, ja valige lihtsalt mängimise alustamine. Pärast loo valimist loob rakendus ĂĽhenduse YouTube’iga, kuna laul ja sõnad asuvad Google’i teenustes hostitud videos.

Laulud on traditsioonilised laulud, inglise keeles, et mitte jääda valgetest jõuludest, autor Bing Crosby, Kõik, mida ma jõuludeks tahan, olete sina, Mariah Carey või Last Christmas by Wham!

Edu sõltub iga inimese häälest ja tõlgendamisvõimest ning seda saab kasutada autoreisidel, teiste reisijatega jagamisel või kodus, teleris või teisel ekraanil video projitseerimisel.

Selle rakenduse saab alla laadida Google Playst ja see on tasuta.

Karaoke jõuludeks “data-title =” Karaoke jõuludeks – jõulud pole ainult maiused. Seal on ka suurepärane jõulurakendus – SAPO Tech ”> Karaoke jõuludeks

Selle rakendusega pole Polaroidi omamiseks vaja spetsiaalset masinat

Rakendus on tasuta ja võimaldab teil lisada efekte, mis muudavad selle välja nagu kuulsa Polaroid kaameraga tehtud foto.

Teil pole Polaroid kaamerat, kuid teile meeldib viimane foto printimise hetk? InstaLabi rakendusega ei pea kiirfototoimetajatel sama efekti saavutamiseks olema oma kaamera.

Selle rakenduse kaudu saate fotosid oma telefonist importida või praeguse fotot võtta ja redigeerida oma äranägemise järgi. Erineva formaadiga, suuremad ja väiksemad raamipiirid ning mitmed filtrid, sealhulgas jõulud, on vaid mõned rakenduse pakkumistest.

Kui soovite kirjutada fotograafiast, saate seda teha ka rakenduses, mis võimaldab teil valida mitmesuguste fontide ja värvide vahel. Kui soovite oma fotosid veidi korrigeerida, aitab see rakendus ka teid, kuna see saab muuta heledust, kontrasti, küllastust ja pööramist.

Fotode printimisel pakub rakendus printimisteenust, väärtusega 0,49 eurot iga foto eest. See rakendus on tasuta ja saadaval Google Play poes ja App Store’is.


Kas kavatsete 2020. aastal tervislikele harjumustele minna? Ă„rge kaotage Habitify’iga “pooli niiti”

Lisaks tasuta baasversioonile on Habitify’is premium-reĹľiim, millel on sellised funktsioonid nagu vidinad igapäevaste ĂĽlesannete täitmiseks, ruumi kõige olulisemate märkmete kuvamiseks ja isegi “pime reĹľiim”.

Jõuluhooaja lõppedes on paljud inimesed alustanud uue aasta eesmärkide kavandamist. Kui jõulujärgne “laiskus” sunnib teid mõnda oma tervislikku harjumust unarusse jätma, võib Habitify aidata teil “järge kaotada” ja see võib olla isegi kasulik liitlane oma igapäevaste tööde kavandamisel.

Habitify kaudu saab kasutaja uue fookuse seoses harjumusega, mille ta soovib omandada. See rakendus võimaldab lisaks päevakava seadmisele ka graafikute abil tehtud edusammude mõõtmist. Kui olete õunaettevõtte seadmete fänn, võite tervislikumatesse harjumustesse tõsisemalt suhtuda, sest see rakendus ĂĽhildub iPhone’i, iPadi, Apple Watchi või Maciga.

Peale tasuta baasversiooni on Habitify’l lisafunktsiooniga reĹľiim, millel on rohkem funktsioone. Nende seast saavad kasutajad leida vidinaid, millel on igapäevased ĂĽlesanded, privaatreĹľiim, mis lubab hoida andmed kõige uudishimulikumatest silmadest, ruumi oma kõige olulisemate märkmete kuvamiseks ja isegi “pimedas reĹľiimis”.

Rakenduse põhiversioon on saadaval tasuta Play poes, Androidile ja App Store’is iOS-ile. Lisatasu versioon võib seevastu varieeruda vahemikus 5,99 eurot ĂĽhe kuu tellimuse korral ja 49,99 eurot elueaga liitumise korral.


Miary: lihtne (ja tasuta) rakendus neile, kes hakkavad päevikut pidama 2020. aastal

Kui olete päeva oluliste hetkede ja nende puudumise “kirjutamise” fänn või kui soovite, siis pange Miary rakendus oma valitud võimaluste hulka.

Miary on rakendus, mille minimalistliku kujundusega “ilus” ja “lihtne” kasutamine on garanteeritud selle loojatega.

See võimaldab salvestada päeva sündmusi, pakub teksti redigeerimise tööriistu, samuti võimalust lisada multimeediumisisu, lisada isikupärastatud silte või valida igaks päevaks meeleolu.

Miary on tasuta ja reklaamivaba, kuid mõnele valikule pääseb juurde ainult lisatasu tellimuse kaudu, nimelt öösel režiimis, teiste seadmetega sünkroonimise, täpsema otsingu või taustaks mõne muu värvivaliku kaudu.

Miary on Play poest tasuta allalaaditav.