Juba on olemas lisaseadmed, mis aitavad vältida "tarbetuid puudutusi" ja edastamist COVID-19-st - Science

Juba on olemas lisaseadmed, mis aitavad vältida "tarbetuid puudutusi" ja edastamist COVID-19-st – Science

Arvestades, et COVID-19 vaktsiin või ravi võib olla mitu kuud eemal, on kõige positiivsemate stsenaariumide korral kindel, et nakatumise riski vähendamiseks tuleb rutiinse seisundi juurde naasta kõigi võimalike raviviisidega. Ja seda silmas pidades on ettevõte valmistanud tarvikuid, mis aitavad minimeerida igapäevaelus vajalike asjadega kokkupuute ohtu.

3DWays on uute toodete väljatöötamisele spetsialiseerunud Portugali ettevõte, kes on välja pakkunud lahenduste portfelli, mis hõlbustaks igapäevaseid madalaid toiminguid ja suurendaks nende turvalisust, kuid mis võivad olla tänapäeva riigis väga ohtlikud. Nende hulgas kasutage ukse käepidet, keerake võtit või vajutage lifti nuppu.

Seega pakub ettevõte juurdepääsu hõlbustavaid osi, mis muudavad need toimingud ohutumaks, näiteks osi, mis käepidemetega kohanduvad, et avada uksi relvadega, mis võimaldavad võtmeid lukus liigutada; ja teised, et puudutada sularahaautomaadi või lifti nuppe.

Nagu selgitas 3DWays juhtivpartner Francisco Tenente, on nende lõikude all mõeldud turvalise ülemineku võimaldamine uue linna reaalsusesse, kus puudub otsene kokkupuude uste, kellade, nuppudega jne. Kõike, mis on normaalne ja turvaline, pole enam olemas ja meil peavad olema tööriistad, mis võimaldavad meil elada ja triviaalseid toiminguid teha, näiteks uste avamine ja täieliku turvalisuse korral maksete tegemine.

Vaadake lisaseadmete kasutamise videot:

Ettevõte, millel on välja töötatud enam kui 3000 toodet, kavatseb panustada oma pandeemiaga võitlemise kogemusse, suunates oma tegevuse tervisevaldkonnale, mis on projekti #SOSCovid lähtepunkt, kus päevas toodetakse 8000 visiiri. Kokku on tervishoiutöötajatele saadetud üle 190 000 üksuse.