Julge mobiilikontroller MUJA tuleb turule selle kuu lõpus

MUJA on ühisrahastuskampaania tulemus, mis lubab nutitelefonimänge revolutsiooniliselt muuta

Nutitelefonidest on saanud üha enamate inimeste eelistatud mänguplatvorm. Need on kerged, neil on mängud, mis on ligipääsetavad peaaegu igat tüüpi mängijatele ja alati taskusõbralikud. Lisaks ei nõua nad eksklusiivse elektroonilise mänguplatvormi eest lisatasusid.

Videomängukonsoolidega võrreldes on nutitelefonimängijatel siiski mõningaid puudusi. Neid on pikka aega ebamugav käes hoida, nad lähevad väga kuumaks ega paku palju nuppe. Mõtle see üle, seltskond Maastik varsti toob turule lisaseadmed, mis lubavad sellise probleemi lahendada.

Tutvuge MUJA teise põlvkonnaga

SEE Maastik, kes oli 2015. aastal loonud nutitelefonide kaaned, otsustas selle platvormi mängukogemust parandada ja seejärel seda laiendada MUJA. Uued juhtnupud, mis suhtlevad nutitelefonidega (Android ja iOS) Bluetoothi ​​kaudu, on disainilt sarnased akupank mida tarbijad tavaliselt kasutavad.

Julge mobiilikontroller MUJA tuleb turule selle kuu lõpusTelefoni külge kinnitatud vidin pakub mängu toimimiseks mugavust ja nelja kohandatavat ala.

Ühelt poolt on seadmel tootja enda kinnitusel iminapp, mis kleepub telefoni külge, kahjustamata seda. Sest iga iminapp on üksteisest eraldi ja seetõttu, et nad jätavad telefoni seadmest teatud kaugusele Maastik tagab soojuse hajumise, mis alandab nutitelefoni temperatuuri ja sellest tulenevalt on seda keeruline kinni hoida.

Tagaküljel on kaardistamise funktsioonide jaoks neli puutetundlikku osa. Kui loomulikult on mängijal saadaval ainult mänguks vajalike erinevate funktsioonide jaoks pöial (või nimetissõrm) MUJA erinevate rakenduste sooritamiseks on võimalik lisada neli sõrme.

Lõpuks on sellel 450mAh aku, mis tagab Handscape’i sõnul 36 tundi pidevat kasutamist (või 56 tundi seadme sisselĂĽlitamisel) valmis).

MUJA

Ăśhisrahastus

Handscape kasutab MUJA finantseerimiseks indiegogo platvormi. Ühisrahastuse veebisaitidel kavandavad ettevõtted oma projekte ja paigutavad need platvormile, nii et tarbijad saaksid tootearenduse eest maksta, selle kätte saada ja isegi kasumit (näiteks täiendavaid esemeid jne) võtta.

MUJA lubab turule jõuda 2019. aasta jaanuaris ja peagi analüüsime seda seadet Showmetechis.