Julged brauserid maksavad kasutajatele Interneti-kuulutuste vaatamiseks

Brave Browser käivitas eelmisel kolmapäeval reklaamifunktsiooni Brave Ads (24). See uudsus võimaldab kasutajatel valida brauseris reklaame, vahetades 70% reklaamitulust Ethereumil põhineva Brave’i virtuaalse valuuta tĂĽĂĽbi “Basic Attention Tokens” (BAT) kaudu.

LOE: Keelatud: 7 asja, mida te ei peaks Chrome’is tegema

Uus funktsioon Advertise on saadaval uusimates brauseriversioonides, mis on mõeldud macOS-ile, Windowsile või Linuxile. Kui kasutaja on selle aktiveerinud, kuvatakse reklaam teatena, mis klõpsates avab reklaami uuel vahelehel. Tööriist tuleks lähikuudel lisada ka ettevõtte Androidi ja iPhone’i (iOS) rakendustesse. Advertise Dare on saadaval Ameerika Ăśhendriikides, Kanadas, Prantsusmaal, Saksamaal ja Suurbritannias. Loodetavasti käivitatakse ressurss peagi ka teistes riikides.

Ăśks kahest Reklaamige julge ilmub teatisena arvutiekraanil – Foto: avalikustamine / julge

Reklaami Dare kuvatakse teatisena arvutiekraanil – Foto: Disclosure / Dare

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Mis on Advertise Dare ja kuidas see töötab

Reklaami Dare saab krüptoraha eest vastutasuks aktiveerida vähem invasiivsete reklaamide kuvamiseks teatamisvormingus. Kasutaja saab Interneti sirvimise ajal valida reklaamide arvu. Need, kes otsustavad reklaame näha, saavad 70% reklaamitulust, samas kui Brave kogub 30%.

Kasutajad saavad igal kuul preemiaid Basic Attention Tokenides (BAT), mis on Brave’i omamoodi krĂĽptoraha, ja saavad neid kasutada oma enim kĂĽlastatud saitide või lemmiksisu loojate toetamiseks. Brave’i sõnul on peagi võimalik kasutada märke isiklikuks otstarbeks nagu majutus, restorani vautšerid ja kinkekaardid. Lisaks saab PVT-d tulevikus ĂĽmber arvestada teie kohalikku valuutasse.

2 2-st julgest reklaamist ilmuvad uuel brauseri vahekaardil – Foto: Avalikustamine / Julge

Reklaam Dare ilmub uuel brauseri vahekaardil – Foto: Avalikustamine / Julge

Brave Browser on veebipõhisele privaatsusele ja turvalisusele keskendunud brauser, mis blokeerib vaikimisi reklaamid ja virtuaalse jälgimise. Seetõttu garanteerib ettevõte, et uus ressurss ei kogu ega jaga Interneti-kasutajate isikuandmeid reklaamijatele ega Brave’i enda jaoks. Selle põhjuseks on asjaolu, et teave salvestatakse ainult kasutaja kasutatavas seadmes.

Julgete reklaamide vaatamiseks on vaja aktiveerida süsteem Brave Rewards, mis premeerib saite, millele kasutajad kõige rohkem juurde pääsevad. Seejärel on tööriista seadistamise valikud saadaval vahekaardil „Seaded” (paks: // kingitused /).

Kuidas avada Androidi või iOS-i rakendus brauseris? Esitage küsimus TechTudo foorumis.

Veebisait aitab teil leida erinevatele toodetele tasuta saatmise

Veebisait aitab teil leida erinevatele toodetele tasuta saatmise