contador gratis Saltar al contenido

Justiits lükkas tagasi iMaci ekraaniga seotud Apple'i vastu algatatud kohtuasja

Justiits lükkas tagasi iMaci ekraaniga seotud Apple'i vastu algatatud kohtuasja

USA seadused lükkasid hiljuti tagasi kohtuprotsessi, mis on juba peaaegu aasta Apple'i vastu käinud, kuna on probleeme olemasoleva iMaci väljanägemisega. Juhuslikult anti eile välja eksklusiivne värskendus, mis aitab lahendada töölauaga seotud graafikaprobleeme, kuid viimastes 27-tollistes mudelites.

Eile lõppenud juriidiline vaidlus viitas aga iMac G5 kasutajatele, kes omandasid masina 2006. aastal ja hakkasid ekraaniga probleeme nägema 2008. aasta märtsis, alustades vertikaalsetest joontest, mis tunduvad olevat täiesti kasutud. Mitmete teiste klientide sarnased teated muutis juhtumi peaaegu üldiseks, kus Apple'i süüdistataks defektsete seadmete müümises, jättes kõrvale kõik veateated.

Juhtumi eest vastutav kohtunik jättis väited tähelepanuta, toetades ideed, et see hõlmaks rohkem inimesi, kes oleksid iMacidega täielikult rahul, ehkki probleem on võtnud ebaharilikud mõõtmed. Lisaks on kohtuasja eesmärk tagasimakse nõudmine, mis on väga erinev Apple'i survestamisest mõjutatud kasutajate probleemi lahendamiseks värskenduse või (tõsisematel juhtudel) puudusega toote asendamise kaudu.

IMac-ekraaniga seotud probleeme on nähtud mitmel tootepõlvkonnal ning eile välja antud värskendus on lahendus uusimale lahendusele. Praegu pole kõige kallimaid mootorimudeleid veel ostmiseks saadaval, järgmisel nädalal juhtub midagi uut.

(AppleInsideri kaudu)