RAÄŚUNALNIK

Juulis enam kui 20 linnas arenevatele ettevõtetele mõeldud täielikud kauplused

Sel esmaspäeval algas Espaço Empresa kaupluste riiklik kett. Ettevõtte jaoks ühe peatuse loomise projekt edeneb juulini 21 linnas ja läänevahelistes kogukondades, kuhu kuulub veel 12.

Selles ettevõtteruumis on saadaval umbes 100 kesk- ja regionaalameti pakutavat teenust kas näost näkku kanalite kaudu või veebi- ja telefoniliinide kaudu.

Linna infrastruktuuris toimivad näost näkku teeninduspunktid ja vastavalt IAPMEI andmetele võetakse arvesse ka projekte, mida toetavad 26 kesk- ja kohalike haldusasutuste üksused, sealhulgas õigusemõistmine, turism, sisemine haldus, sotsiaalkindlustus, töö, keskkond, põllumajandus, ookean. , Planeerimine ja infrastruktuur.

Need on “ĂĽhtne juurdepääsupunkt”, mille kaudu saavad tööandjad “lahendada probleeme, mis hõlmavad sageli mitmesuguseid teenuseid ja lubasid, alates keskkonnast, tööstuslitsentsidest, töökohtadest kuni ergutamiskĂĽsimusteni”, ĂĽtles majandusminister Manuel Caldeira Cabral, keda tsiteeris osalenud Lusa. protokollide allkirjastamisel Caldas da Rainhas.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH