Juuni PS Plusil on Borderlands ja Sonic Mania

PS Plusi tellijad saavad Borderlandsi ja Sonic Mania kollektsioonid selle aasta juunis

Mängud saadaval veebisaidil Juuni PS Plus klientidele eksklusiivseid teenuseid Sony selgus möödunud kolmapäeval (29/5). Arvestades, et alates märtsist Sony ei anna enam domeenile pealkirja kasutajatele aastal Playstation 3 ja PS Vita, keskendudes ainult PlayStation 4 pealkirjadele.

Kaadrid igale poole

Esimene mäng, mis on tellijatele saadaval PS Plus Juuni on kogumik mänge, mis on täis ulmekirjanduses toimuvat tegevust, relvi ja tulistamist: Piiririigid – ilus kollektsioon. Selle pealkirja lisamine PS Plus näib olevat tõestus selle kohta, et Sony näib kuulutusega nautivat selle frantsiisi fännide põnevust Piir 3, mis saabub hiljem sel aastal.

Uus Boderland on varsti tulemas ning PS Plus ja juuni pakuvad kompileerimisiUued piirialad on varsti tulemas ning PS Plus ja juuni pakuvad kogumikke

Borderlands: Handsome Collection sisaldab sarja Borderlands 2 ja Borderlands: The Pre-Sequel kahte parimat tiitlit. On aeg meenutada (või esimest korda uurida) läbi Pandora põneva ja ohtliku maailma, mis on täis suurepärast FPS-käigukasti, kus on palju huumorit ja palju relvi.

Kogumik sisaldab kõiki mõlema pealkirja DLC-sid, mitmikmäng täiustatud asukoht ja uuesti kujundatud visuaalid ning lisaks, kui mängite ühte PS3 pealkirjadest, saate salvestatud mänge kasutada ja alustada PS4 versioonist sealt, kus pooleli jäi!

Heli kiirusel!

Teine tellimusmäng PS Plus juunis nauditav on vaid parim ja suurim austusavaldus 1990. aastate klassikalise mängu maskotile: Sonic Mania. Sinine siil naaseb stiilselt helikiirusega 2017. aastal selles nostalgilises kummarduses Sega 2D tegevuse ja kiiruse juurtele, mis on loodud selleks, et hoida Sonicu fännid rõngaid täis ja näol suured naeratused.

SEGA edu saabub PS Plusile juunisSEGA edu saabub PS Plusile juunis

Otsene jätkamine Sonic 3 ja sõrmenukid, annab mäng mängijale taas kontrolli Sonic, sabad või Käpikud oma endise vaenlasega silmitsi seista, laulis Munamemm. Kiiresti läbige mõned uuendatud klassikalised tasemed ja ka uued üllatusi täis alad. Selles unikaalses mängus ootavad teid kiire põnevus, kogumisobjektid, salajased alad ning konkurentsivõimelised ja koostöövõimelised mitme mängijaga režiimid!

Kahjuks on PS Plus-is saadaval olev versioon ainult põhimäng, kuid kui olete uudishimulik, saab uue mängureĹľiimi ja kaks lisamärki: Mighty ja Ray sisaldava DLC-d PS Store’ist vaid 15, 50 dollari eest.

Nautige PS Plus juunit

Pidage meeles, et nĂĽĂĽd on eksklusiivse teenuse kasutajad Mängukeskus on mälumaht 100 GB – annab teile rohkem ruumi kõigi mängude ja failide salvestamiseks oma arvutist PS4! Pilvemälu abil saate oma mängu edenemise ja profiili sĂĽsteemi salvestada PS4ja seejärel jätkake teise sĂĽsteemiga ilma midagi kaotamata.

Kahjuks praeguseks Sony ei kavatse klientidele pakutavate tasuta mängude loendisse lisada PS Plus. Paljud mängijad on kaebanud teenuse eest võetava summa (umbes ühe aasta liitumistasu) üle 130,00 R $) ja alates aastast pakutavate väärtpaberite vähenenud arvu PS3 ja PS Vita hüvedega hõlmatud konsoolide loetelu.

Juuni PS Plus

Sellest hoolimata PS Plus ikka on vaja mõned mängud mängida mitmikmäng peal PS4 ja kliendid saavad alati loota eksklusiivsetele allahindlustele, kui pakkumisi on üks nädal PS pood, nii et püsige lainel!

Kõik eespool loetletud mängud on saadaval lae alla alates 4. juuni Lõpuks, neile, kes pole mai tasuta mänge lunastanud, on hoiatus seda teha, kuni aega on veel (kuni selle päevani) 3 aastal Juunil!). Vaadake mängu ametlikku teadet: