Ka tahvelarvutite turg kogu maailmas on punases tsoonis, kuid Apple on iPadi müügi kasvu märkinud

Pärast nutitelefonide turgu, mis langes ka 2018. aasta esimeses kvartalis, nägid tahvelarvutite tootjad ka selle aasta esimeses kvartalis keskmiselt 11,7% -list müügimahu langust võrreldes sama aasta sama perioodiga. minevikus, "> nagu teatas Rahvusvaheline andmekorporatsioon (IDC).

Andmed näitavad, et tavapäraste ja hübriidtablettide (mida saab kasutada koos välise klaviatuuriga, nt iPad Pro ja Microsofti pind).

Tahvelarvutite turuosa maailmas 2018. aasta esimeses kvartalis (IDC)

9,1 miljoni iPadi müüdud seadmega jätkab Apple maailmaturu juhtimist. Sellest mahust tuli Pro liinilt umbes 1,8 miljonit ühikut, märkides Ma hübriidide segmendi liidrina. Hiljuti Brasiilias heaks kiidetud kuuenda põlvkonna iPad käivitati eelmise kvartali lõpus ja see tähistab Cupertino hiiglaste tähelepanu haridusturul, mis võib olla väga kasumlik.

Müüdud iPadide arv oli kergenduseks Ma jaoks, kes alates 2015. aastast koges müügi teises maksukvartalis järjepidevat langust:

  • 2014: 32,7%
  • 2015: 26,8%
  • 2016: 25,9%
  • 2017: 24,9%
  • 2018: 28,8%

Teisel kohal on Samsung, ehkki müük langes eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 11,4%. Eelmise kvartali lõpus teatas Aasia hiiglane oma uuest korporatiivsele tööle suunatud tahvelarvutite sarjast Tab Active 2. Vaatamata keskendumisele nišiturule võib uus seade olla ettevõtetele lootuse nuhtlus. Sammy stsenaariumi muutmiseks seal, kus te viibite.

Huawei laieneb 13% aastas, ulatudes järjest enam kui 2% turust ja on tahvelarvutite turul kolmandal kohal; väärib märkimist, et tootjate silmapaistvad tulemused Euroopas – kasv 7,7,7% selles piirkonnas. Hiina Lenovo kasvas 1,8% ja oli neljandal kohal, suuresti tänu hĂĽbriidseadmete edule ja brändiekspressioonile Aasias ja Euroopas. Amazon on viiendal kohal pärast peaaegu 50% (!) MĂĽĂĽgi languse registreerimist; IDC andmetel polnud langus ĂĽllatav, sest ettevõtte mĂĽĂĽk varieerus aasta läbi suuresti.

Kuulujuttude hulgas, mida võib oodata järgmise iPad Pro jaoks, kommenteerime, et Apple võib suurendada uue seadme kaheksa südamikuga Bionic A11X kiipi ja Face ID (eraldamine, Nupp Avaleht), kuid praegu pole OLED-ekraani.

läbi MacRumors