Kaalude liit avas enne käivitamist vigade otsimise programmi

Ehkki Kaalusid uuritakse võimalike konkurentsiõiguse rikkumiste osas ja Ameerika valitsus ei hinda neid hästi, on Facebooki virtuaalset valuutat jätkuvalt sihikindlalt “vermitud”. Aastaks 2020 kavandatud Calibra portfell otsib Libra Associationi kaudu teadlasi uue krüptoraha turvalisuse testimiseks sularaha vastu.

See programm, millega saab tutvuda Kaalude veebisaidil, on tänasest avalikkusele avatud ja aitab tugevdada plokiahela turvalisust. Arendajad ja teadlased saavad esitada vigu ja teavitada kaasnevaid turva- ja privaatsusprobleeme, mis neil võivad tekkida, et see käivitamine oleks võimalikult turvaline ja usaldusväärne.

Ühing julgustab eksperte uurima ja vaatama üle plokiahela kujunduse ja rakendamise ning peaks pakkuma kuni 10 000 dollarit tasu kriitilise probleemi eest, millega nad võivad kokku puutuda.

Kaalud kuulutati välja juunis ja neid toetavad juba mitmed olulised partnerid, nagu MasterCard, Visa, PayPal, eBay, Uber, Lyft ja Spotify ning teised, sealhulgas Farfetch Portugal, kokku 29 kaasatud organisatsioonis, mis töötavad omamoodi “asutajaliikmena. “KrĂĽptorahast. Sotsiaalvõrgustikus on kuni tehnoloogia käivitamiseni kokku umbes 100 partnerit.

Tuleb meeles pidada, et üks Euroopa Komisjoni muresid on see, kas Kaalud ja tema pakutud maksesüsteem suudaksid konkurentsi ebaõiglaselt ümber lükata. Teadlased väidavad, et Kaalud võivad muuta võimalikuks konkurentsipiirangud vahetatavale teabele ja tarbijaandmetele. Uurimise käigus püütakse ka mõista, kas traditsiooniline rahapõhine lähenemine ei kasuta Facebooki jõudu konkureerivate rakenduste olulisuse vähendamiseks.