Kaardil on teave kõigi COVID-19 põhjustatud sulgemiste kohta Portugalis

Kaardil on teave kõigi COVID-19 põhjustatud sulgemiste kohta Portugalis

Portugalis on koroonaviiruse (COVID-19) pandeemia viinud mitmete ürituste ja konverentside edasilükkamiseni, koolide ja ülikoolide sulgemiseni ning teenustele juurdepääsu piiramiseni. Rahvusvahelisel tasandil toimuva eeskujul on mitmed riiklikud ettevõtted käivitanud varuplaanid ja talitluspidevuse plaanid.

Et aidata elanikel olla kursis kogu riigis tühistatavate seadmete (koolid, muuseumid või spordirajatised), hoonete ja üritustega, käivitasid VOST Portugal (hädaolukordades tegutsevate digitaalsete vabatahtlike ühendus) ja ESRI veebipõhise avaliku juhtpaneeli.

Siin on võimalik tutvuda riiklikul tasandil teatatud olukordade üksikasjaliku loendiga, unustamata Madeirat ja Assoore, samuti otsida konkreetset varustust või sündmusi.

Teabepaneel COVID-19

Armatuurlaud, mille on teinud VOST Portugal ja ESRI.

Teabepaneel „Data-title =” COVID-19 – kaart sisaldab teavet kõigi COVID-19 põhjustatud sulgemiste kohta Portugalis – SAPO Tek> Teabepaneel COVID-19 Armatuurlaud, mille on teinud VOST Portugal ja ESRI.

Üksused või isegi kodanikud võivad teatavatel vormidel veebisaidil teatada ka uutest tühistamise või sulgemise juhtudest. Seejärel kinnitas VOST Portugali vabatahtlik meeskond kõik sisestatud andmed enne avaldamist.