Kaebused telekommunikatsiooni kohta suurenevad. Anacom sai vaid ühe nädalaga 1825 kaebust

Anacom paljastas, et ajavahemikul 25. aprillist kuni 1. maini esitati elektroonilisse kaebuste raamatusse 1825 kaebust sideteenuste kohta. See näitaja näitab eelmise nädalaga võrreldes 2% kasvu, ehkki sideteenuste kaebuste osas on langus 3%.

Üldiselt viitas 64% kaebustest elektroonilisele suhtlusele, kusjuures kõige rohkem registreeritud kaebusi oli operaator. Lepingute haldamise ja teenuse ülesütlemisega seotud probleemid on tõusuteel ja on ühed sagedasemad kaebused.

Kaebused elektroonilise side kohta ajavahemikul 25. aprill – 1. mai

krediit: Anacom

“Data-title =” Kaebused elektroonilise side kohta ajavahemikul 25. aprill – 1. mai – Kaebused telekommunikatsiooni täiustamise kohta. Anacom sai vaid ĂĽhe nädalaga 1825 kaebust – SAPO Tech ”> Kaebused elektroonilise side kohta ajavahemikul 25. aprill - 1. mai krediit: Anacom

Kasvanud on ka klienditeeninduse ja teeninduse arved. Teiselt poolt näitab Anacom, et kaebused teenuse rikete ja Interneti-ühenduse kiiruse kohta on märkimisväärselt vähenenud.

Mis puudutab postiteenust, siis kaebused moodustavad nüüd 36% koguarvust, mis on 10% vähem kui eelmisel nädalal pärast hädaolukorra algust oli kõrgeim.

Kaebused postiteenuse kohta ajavahemikul 25. aprill – 1. mai

krediit: Anacom

“Data-title =” Kaebus postiteenuste kohta ajavahemikul 25. aprill – 1. mai – Kaebus telekommunikatsiooni täiustamise kohta. Anacom sai vaid ĂĽhe nädalaga 1825 kaebust – SAPO Tech ”> Kaebused postiteenuse kohta ajavahemikul 25. aprill - 1. mai krediit: Anacom

CTT on operaator, kellel on kõige rohkem kaebusi. Kirjavahetuse ja pakkide kättetoimetamise hilinemine, puudulikud kättetoimetamiskatsed vastuvõtukodudesse ja ebaõnnestunud levitamine on endiselt kasutajatele kõige suurem probleem.

Ajavahemikus 25. aprill kuni 1. mai registreeritud taotluste koguarv

krediit: Anacom

„Data-title =” Ajavahemikus 25. aprill kuni 1. mai registreeritud taotluste koguarv – kaebused telekommunikatsiooni täiendamise kohta. Anacom sai vaid ĂĽhe nädalaga 1825 kaebust – SAPO Tech ”> Ajavahemikus 25. aprill kuni 1. mai registreeritud taotluste koguarv krediit: Anacom

Reguleeriv asutus teatas ka, et nädala jooksul sai talle antud kontaktide kaudu 431 taotlust, sealhulgas kaebusi ja teabenõudeid. Võrreldes 18.-24. Aprilli nädalaga oli väärtus langus umbes 26%.