Kaebused telekommunikatsiooniteenuste kohta jõudsid augustis tipptasemele

Rahulolematus teenusega, alla lubatud Interneti-kiirus ja isegi liikluse kujundamine olid kaebuste portaalis loetletud peamised kaebused, millest selgus, et sel aastal registreeriti augustis kõige rohkem kaebusi: kokku 1207, mis on 7% suurem võrreldes 2018. aastaga, kus neid oli 1127.

Platvormi andmete kohaselt registreeriti ainuüksi 2019. aastal selle sektori vastu üle 8700 kaebuse. Kaebuse peamiste põhjuste seas olid rahulolematus pakutavate teenuste vastu, teleteenuse ebaõnnestumine, Interneti-kiirus palju alla lepingulise väärtuse ning tühistamis- ja teenindusvõimalused. Samuti kurdetakse sagedamini liikluse, liikluse ja kiiruse piirangute rakendamise eest operaatorite poolt öösel.

MEO on jätkuvalt kaebuste portaalis kõige rohkem kaebusi pakkuv operaator, kelle teenuseid puudutab vaidlusi 3928, ehkki nende arv on võrreldes 2018. aastaga vähenenud.

Ehkki mõned ettevõtted juhivad kõige suurema kaebuste arvuga kaubamärkide loendit, näitab statistika, mille portaal on kunagi avaldanud, seotud 2018. aastaga, et need kõik vastavad lõppkokkuvõttes kõigile portaalis klientide esitatud kaebustele. Kuid nagu märkis Portal da Queixa tegevjuht ja asutaja Pedro Lourenço oma pressiteate vahendusel oma teenuse ja maine parandamiseks, on “rahulolematus” jätkuvalt “tõeline ja seda teavitavad iga päev tema enda kliendid”.