RAÄŚUNALNIK

Kaela treenimiseks peaga “murra tellis”

Kas tunnete end tööl pinges ja peate natuke oma meelt või kaela harjutama? Nii pakub Headbangeri veebisait midagi täiesti erinevat. Idee on osaleda klassikalises Arkanoidis sarnases seinalaskmismängus, kus eesmärk on hävitada kõik seinal olevad tellised. Selleks kontrollib ta libisevat platvormi külgsuunas, pannes palli põrgatama, mis rikošeteerib, purustab seinad.

Headbangeris on aga Twist: platvormi juhtimiseks peate seda tegema peaga, murtud tellistest raskmetallist heliga. SĂĽsteem kasutab liikumise tuvastamiseks arvutikaamerat, nii et peate selle igaĂĽks volitama. Ja sel juhul tulistage suust ja peapaelast tulekera, et klotsid pea ees puruks lĂĽĂĽa.

tehnikasait “data-title =” tehnikasait – “murra tellised” peaga kaela treenimiseks – SAPO Tech “> tehnikasait

Kuigi see pole eriti täpne, on mängija liikumiste tuvastamisel ja platvormi juhtimiseks mõeldud tehisintellekti sĂĽsteem. Ja see on ikka lõbus ja nagu hea metal-kontserdi peapael, võimaldab see kaela treenida seni, kuni sa millegagi pead ei löö. Kokku on saadaval 13 taset, mille skoorid on registreeritud. Kuid proovige mitte teha täiskontorit, töökaaslastel võib see olla kummaline harjutus, eriti kui avate suu palli laskmiseks …

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH