Kahe aasta jooksul on LG värskendanud Android LG L Prime'i ainult üks kord
PRIJAVE

Kahe aasta jooksul on LG värskendanud Android LG L Prime'i ainult üks kord

LG L Prime sisenes turule 2014. aasta novembris, on olnud praktiliselt veteran ja seni on maitsnud Androidi opsüsteemi kahte versiooni: KitKat ja Lollipop. Allpool näete LG L Prime tarkvara värskenduse hetkeolukorda.

Androidi versioon Android 5.0.2 Android 5.1 Android 5.1.1 Android 6.0
LG L Prime (D337)JahEiEi

LG L Prime turuletoomise ajal oli lipulaevatootjaks LG G3, mis oli üks Lõuna-Korea ettevõtte turule viidud suurtest nutitelefonidest. Seetõttu kuulutati L Prime välja G-sarja mitmete esmaklassiliste funktsioonidega, nagu näiteks selfide tööriistad, nutikad nupud ja nupukoodid.

Lollipop on tõenäoliselt selle nutitelefoni OS-i uusim versioon

Seade on jalgadega pakitudmediatek rocker MT6582, millel on neli südamikku ja kiirus 1,3 GHz, kuid 1 GB RAM-mälu. A Tagumine kaamera on varustatud 8 MP koos LED-välguga ja esiosa on ainult 1,3 MP. Sisemine salvestusruum jätab tänapäeval ka midagi soovida, ainult 8 GB muutmälu, kuid sellega on kaasas kuni 32 GB suurused microSD-kaardid. Brasiilias pakub mudel topelt-SIM-i ja digitaaltelevisiooni toe.

LG L Prime (D337) – värskendus operatsioonisĂĽsteemile Android 6.0 Marshmallow

Turule jõuab LG L Prime, mis käitab Androidi koos operatsioonisüsteemiga Android 4.4.2 KitKat ja mida on uuendatud isegi Android Lollipopiks. Kuid ettevõte pole veel kinnitanud, kas seade jätkab Android 6.0 Marshmallow vastuvõtmist. Niisiis, hoolimata atraktiivsest hinnast, ole ettevaatlik asjaoluga, et Lollipop võib enne selle ostmist olla selle nutitelefoni OS-i viimane versioon. Sel viisil väldite ebameeldivaid üllatusi.

android 6 0marshmallow teaserLG ei ole veel kinnitanud, kas LG L Prime aktsepteerib Marshmallow / Google'i

LG L Prime (D337) – värskendus Android Lollipopile

LG andis 2015. aasta oktoobris välja tarkvara LG L Prime tarkvarauuenduse Android 5.0.2 Lollipop jaoks. Uute asjade hulgas on UI-s muudatused, mis on tingitud materjalidisainist, paremast aku vastupidavusest ja funktsioonidest, nagu paljudel kasutajatel, Smart Locki lisamisest jm.

LG G peamine Androidi värskendusL Prime Dual tarkvara uusim versioon on Android 5.0.2 Lollipop / ANDROIDPIT

Lisateabe saamiseks kĂĽlastage LGP peaministri foorumit AndroidPIT-il.

Kui teie LG L Prime saabub OTA värskendus

Esimese asjana peaksite meeles pidama, et Android 5.0.2 Lollipopi ametlik Androidi värskendus ilmus eelmise aasta lõpus ja seda hakati esmakordselt välja laskma jaetarkvara kasutavate mudelite jaoks. Kui soovite teada saada, kas teie seadme jaoks on saadaval uus OS-i versioon, minge aadressile Seaded> Telefoni kohta> Süsteemi värskendus> Kontrolli.

Saatke oma värskendused AndroidPIT-i töötajatele

Kui olete LG L Prime'i omanik ja olete saanud teate värskete värskenduste kohta, saatke ekraanipilt ja jagage seda meie toimetusega. Võite meiega ühendust võtta selle e-posti teel: (e-posti aadress on kaitstud) Ärge unustage esitada oma täisnime, et saaksime teile selle teabe eest krediiti anda.

Niisiis, kas olete saanud LG L Prime süsteemi värskenduse?

(tagsToTranslate) Androidi värskendus LG L Prime (t) LG L Prime Lollipop (t) LG L Prime Marshmallow