Kahe aasta pärast võttis Itua rakendus lõpuks kasutusele Touch ID

SEE Puudutage ID on iPhone 5s kasutusele võetud sõrmejäljeandur, mis võimaldab seadme turvalisemalt avada, kasutades valideerijana kasutaja sõrmejälge. Aasta hiljem, 2014. aastal, hakkas Apple lubama App Store’i rakendustel kasutada andureid identiteedi autentimiseks, mis muutis kõigi elu lihtsamaks. Kõigepealt tuleks mõelda, et see oleks pankadele kasulik ja isegi maailma suurimad pangad võtavad selle uue asja kiiresti kasutusele.

Brasiilias on asjad olnud ĂĽldiselt aeglasemad, kuid sellegipoolest on mitmed pangad töötanud selle nimel, et seda võimalust oma klientidele pakkuda. Bradesco, Banco do Brasil ja isegi väiksemad asutused, näiteks Sicoob, sisestavad oma rakendustesse kiiresti Touch ID. Irooniline on see, et digitaalse sõnaga pank on kõige kauem aega klientide elu lihtsustamiseks, kes alles kaks aastat tagasi uusi asju nautisid. Isegi Santander on “kiirem”.

Uuendus toimus eelmise nädala keskel, kasutusele võeti Touch ID autentimine. Uuendus toob rakendusele ka uue näo, mis võtab kasutusele rohkem visuaalseid suundumusi puhas Banco do Brasilist.

Puudutage PuudutageITau3

Kuid iPadi versiooni pole kahjuks värskendatud. Sama kehtib ka Personnalitè versiooni kohta ja seda tüüpi kontode kliendid peavad kasutama rakendust Itaú 30 horas, tavaline.

Teiselt poolt saab igaĂĽks, kellel on ettevõtte konto, ka mõningaid uudiseid, kuigi tal pole Touch ID-d (mis tuleks ettevõttekontode normaalse kiiruse tõttu kasutusele võtta 3 aasta pärast). ItaĂş Empresase rakendusel on lõpuks sisseehitatud iToken, mis võimaldab teil tehinguid teha otse seadmes, ilma et peaksite koodi sisestama. Sel juhul on iPhone’i ja iPadi rakendusi värskendatud, kuid iTokenit saab turvalisuse huvides installida ainult ĂĽhte seadmesse.

PuudutageITau4

Kohe pärast värskenduse väljaandmist oli mõnel kliendil probleeme oma kontole pääsemisega, kuid reedel lubas teine ​​värskendus kõik probleemid lahendada.