Kaheksa Chrome’i laiendust, mis aitavad teil õppida; Tofu

IgaĂĽks, kes soovib õppida ENEM-i, võistlustel või muud tĂĽĂĽpi eksamitel, võib kasutada mõnda Chrome’i laiendust, mis muudab õpilaste rutiini produktiivsemaks. Kasutajad leiavad tasuta Chrome’i veebipoe valiku, mis täiustab veebiõppeseansse nutikamate lugemis- ja selgitusvõimalustega. Lisaks on olemas tööriistu, mis võimaldavad teil Internetist ja keskkonnast häirivaid aineid eemaldada, et hõlbustada sisusse sukeldumist. Siin on Google’i brauseri jaoks kaheksa pistikprogrammi, mis aitavad teil õppida.

Kuidas ENEM 2019 jaoks tasuta Stoodi rakendusega õppida

1 ĂĽheksast Google Chrome’il on laiendus, mis aitab teil eksamiteks õppida – Foto: Foto: Disclosure / Xerox

Google Chrome’il on laiendus, mis aitab teil eksamiteks õppida – Foto: Foto: Disclosure / Xerox

Fireshot on võimas ekraanipildi tööriist, mis võimaldab teil luua oma märkmetele või koolitööle lisamiseks veebisaidi väljatrükke. See pistikprogramm võimaldab teil käsitsi jäädvustada või printida ainult seda osa ekraanist, mis on praegu nähtav. Lisaks on võimalik luua pikki väljatrükke, mille täielik pilt sisaldab ühte pilti.

Kasutajad saavad hõivamisrežiimi lubamiseks konfigureerida otseteid, peale selle, et nad valivad failide salvestamise PNG- või JPG-vormingus. Laiendusel pole siiski arvutiprogrammi tüüpilisi funktsioone, nagu integreeritud redaktor ja failinimede kohandamine.

2/9 Fireshot võimaldab teil printida terveid lehti ja salvestada PDF-faili – Foto: reprodutseerimine / Paulo Alves

Fireshot võimaldab teil printida terveid lehti ja salvestada PDF-faili – Foto: paljundamine / Paulo Alves

Google Dictionary on laiendus, mis võimaldab teil ühe klõpsuga otsida mis tahes sõna tähendust mis tahes tekstis Internetis. Õpilastel pole vaja terminit kopeerida, uut vahekaarti avada ja käsitsi otsida: valige lihtsalt sisu ja pistikprogramm kuvab määratluse ujuvas õhupallis. See ressurss aitab otsida ka inimeste nimesid, tooteid ja muud teavet avalikest entsüklopeediatest.

Pistikprogramm tuleb kasutajal siiski käsitsi konfigureerida: paremklõpsake ikoonil, juurdepääsuvõimalustel ja muutke keel portugali keeleks. Samuti on õhupallide aktiveerimisvõtmena soovitatav valida Ctrl, Alt või Shift, et tekstis oleva sõna valimisel ekraan ei saastuks.

3 9-st Google’i sõnaraamatust näitab sõnade tähendust ujuvates õhupallides – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Google’i sõnaraamat näitab sõnade tähendust ujuvates õhupallides – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Varem Readabilty jaoks oli pistikprogramm Mercury Reader ideaalne saastatud veebilehtede väljanägemise puhastamiseks, et meeldivam lugeda. Klõpsates Chrome’i tööriistariba ikoonil, eemaldab programm kõik reklaamid ja muud tähelepanu hajutamise elemendid ning jätab ainult olulise: teksti, linke ja fotosid, mis on korraldatud nagu digitaalses raamatus.

Kui klõpsate uuesti algse kujunduse juurde naasmiseks, võib leht segada elemendid ja muuta välimuse veelgi segasemaks kui varem, kuid pole midagi, mida ei saaks F5-ga lihtsa värskendusega lahendada.

4 9-st Mercury Readerist jätab puhta välimusega veebiartiklid – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Elavhõbeda lugeja jätab veebiartiklid puhtaks – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Noisli Chrome’i laiendus toob tootlikkuse suurendamiseks brauserisse ĂĽmbritseva helibrauseri. Kõlab vihma, äikest, tuult, merd ja veel mõnda muud, mis aitab teil keskenduda kõrvaklappide kasutamisele ka siis, kui ĂĽmberringi on palju häirivaid asjaolusid. Extension töötab stopperiga, taasesitades heli ajastatud seansil – omamoodi Pomodoro tehnika koos saatega. Teiselt poolt on nõrk nõue logida sisse Google’i ja Facebooki kaudu või e-posti ja parooli kaudu.

5/9 Noisli mängib keskendumiseks häält – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Noisli mängib keskendumiseks häält – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Teine laiendus, mis aitab teil õpingutele keskenduda, on Block & Focus. See võimaldab teil planeerida õppeperioodid, mille jooksul sotsiaalsetele võrgustikele ja muudele saitidele juurde ei pääse. Programm loetleb automaatselt YouTube’i, Facebooki, Instagrami ja Twitteri, kuid on võimalik teisi inimesi automaatselt sisestada. Samuti saavad õpilased seadistada pausi intervallid, mille juures see leht töötab.

6/9 Block & Focus takistas õppeperioodil juurdepääsu sotsiaalvõrgustikele – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Block & Focus takistas õppeperioodil juurdepääsu sotsiaalvõrgustikele – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Õpilased, kes avavad alati mitu vahelehte korraga, saavad Session Buddy abil kõike hõlpsamini korraldada. See laiendus võimaldab teil salvestada avatud veebisaitide komplekti, millele pääseb hiljem ühe klõpsuga juurde. Need nipid aitavad säästa brauseri mälu ja kiirendada arvuti jõudlust, lisaks sellele, et saate ülesandeid kiiresti muuta, kui peate vahelehed sulgema ja käimasolevad otsingud vahele jätma või asjatult järjehoidjaid täitma.

7/9 Session Buddy salvestas kaane hiljem avamiseks – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Session Buddy salvestab vahelehtede komplekti, et neid hiljem avada – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Pocket on linkide koondamise teenus, mis võimaldab teil Interneti-lehti ühe klõpsuga salvestada. Brauserisse installitud laienduse abil saavad kasutajad veebis kiiresti salvestada huvitavaid artikleid, et neid hiljem oma telefonis või tahvelarvutis lugeda, olgu see siis juba avatud leht või sisulink. Pärast salvestamist saab linke märgistada õppeteemadega. Pocket töötab ka selliste teenuste nagu IFTTT abil, et näiteks kõik meeldimised automaatselt Twitterisse salvestada.

8/9 Taskukaupluse artikkel on lingil avatud või hostitud – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Hoidke taskutooted avatud või hostitud lingil – Foto: Reproduction / Paulo Alves

8. Video kiiruse kontroller

Video Speed ​​Controller on tööriist, mis võimaldab teil kontrollida veebivideote esitamise kiirust. Videotundide vaatamise ajal saavad õpilased esitlust aeglustada, et oleks lihtsam aru saada või muuta asjad kiiremaks, et näha rohkem sisu vähem aja jooksul. Pistikprogramm töötab YouTube’is ja muudel veebisaitidel, mis sisaldavad HTML5-vormingus videoid. Seetõttu ei tööta funktsioonid arvutisse salvestatud videotel ega saitidel, mis kasutavad vanemaid video taasesituse standardeid.

9 of 9 Video Speed ​​Controller kiirendab YouTube’i videoid – Foto: Play / Paulo Alves

Video kiiruse kontroller kiirendab YouTube’i videoid – Foto: reprodutseerimine / Paulo Alves

Mis on parim rakendus, mida ENEM 2019 jaoks õppida? Vaadake TechTudo foorumit