Kaheksa soodusprogrammi ja -teenust õpilastele kooli naasmisel Tootlikkus

Kaheksa soodusprogrammi ja -teenust õpilastele kooli naasmisel Tootlikkus

Kooliaegne periood võib olla soodne õpilastele, kes soovivad tagada allahindlusi ja pakkumisi. Suured ettevõtted kasutavad aega värbamisteenuste reklaamikampaaniate pakkumiseks ja õpilaste koolielu soodustamiseks. Sellistes teenustes nagu Adobe Packages, AutoCAD, kontorirakendustes ja voogesitusprogrammides kehtivad haridusasutustes õppivatele õpilastele eritariifid.

LUGEGE: sait andis välja tasuta inglise ja hispaania keele kursused; oskan kasutada

Teised kaubamärgid, näiteks Apple, pakuvad soodsa hinnaga riistvarale allahindlusi ja kataloogist muude toodete ostmisel pakuvad isegi kingitusi, näiteks juhtmevabad kõrvaklapid. Allpool vaadake kaheksat soodusprogrammi ja -teenust kooli tagasi jõudmiseks.

G Suite tasuta koolidele mõeldud koolitus Foto: Divulgao / GoogleG Suite tasuta koolidele mõeldud koolitus Foto: Divulgao / Google

G Suite tasuta koolidele mõeldud koolitus Foto: Divulgao / Google

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Office 365 võib olla õpilastele tasuta. Fotod: Reproduo / MicrosoftOffice 365 võib olla õpilastele tasuta. Fotod: Reproduo / Microsoft

Office 365 võib olla õpilastele tasuta. Fotod: Reproduo / Microsoft

Microsoft pakub õpilastele ja õpetajatele aastaringselt tasuta Office 365 Education paketti. Kasutajatel on veebis juurdepääs Wordi, Exceli, PowerPointi ja Outlooki veebiversioonidele ning nad saavad tasuta kasutada ka OneNote'i, Microsoft Teamsi, pidada videokonverentse, korraldada juurdepääsu teabeturbeplatvormidele ja muudele Office'i rakendustele. Paketi jaoks sobilikuks minge lihtsalt Office 365 hariduse lehele ja registreerige kehtiv kooli e-posti aadress, mille kool pakub näiteks .edu-ga, mis lõpeb.

Alg-, kesk- või koduõpilastel, aga ka kolledžiõpilastel on iga-aastase Adobe Creative Cloud tellimuse korral 70% -line soodustus, mis annab juurdepääsu enam kui 30 programmile, näiteks Photoshop, Lightroom, Illustrator ja InDesign. Hinnaalanduse saamiseks ei ole kohustuslik võtta ükskõik millise segmendi graafilise disaini õppuritega seotud tunde.

Õpilased saavad Photoshopi ja muude Adobe Photo Package programmide ostmisel allahindlusi: Divulgao / AdobeÕpilased saavad Photoshopi ja muude Adobe Photo Package programmide ostmisel allahindlusi: Divulgao / Adobe

Ă•pilased saavad Photoshopi ja muude Adobe Photo Package programmide ostmisel allahindlusi: Divulgao / Adobe

Praegu maksab pakett 224 R $ kuus. Soodushinnaga maksavad õpilased iga kuu 69,90 dollarit. Kampaania kasutamiseks on vaja allkirjastada aastapakett, s.t kasutaja kohustub selle summa maksma 12 kuu jooksul. See reklaam kehtib ainult esimesel kasutusaastal. See tähendab, et pärast pikendamist on tasu täis.

Tavaõpilastel soodustuste saamise tõendamiseks peavad õpilastel olema haridusalane e-post või kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid, asutuste väljastatud dokumendid, mis peavad koguma kooli ID-d, bülletäänid, akadeemilise ajaloo ja igakuised väljavõtted.

AutoCAD on tasuta tudengitele mõeldud programm: Divulgao / AutoDeskAutoCAD on tasuta tudengitele mõeldud programm: Divulgao / AutoDesk

AutoCAD on tasuta tudengitele mõeldud programm: Divulgao / AutoDesk

AutoDesk, ettevõte, mis pakub tarkvara 3D-projektide, sealhulgas AutoCADi loomiseks, vabastab õpilased selle programmi tasuta kasutamisest. Juurdepääsuks pean olema üle 13-aastane ja registreerunud koolis, kolledžis või haridusasutuses, millele valitsussüsteem sobib Brasiilia puhul, MEC. Üksikisikud saavad seda programmi kasutada ainult õppeotstarbel ega pääse sellele juurde oma ärilistel eesmärkidel.

Programmi tasuta allalaadimiseks avage lihtsalt soovitud tarkvara registreerimise leht AutoDeski veebisaidil ja täitke registreerimisvorm. Õpilased saavad seda programmi kasutada lepingujärgses mudelis määratud aja jooksul või kuni kolme aastani.

Tasuline teenus YouTube Premium, mis eemaldab videotelt reklaamid ja võimaldab muude eeliste hulgas juurdepääsu ka sellistele teenustele nagu YouTube Music, on madalama klassi õpilaste eksklusiivtellimus. Selle asemel, et maksta 20,90 R $ kuus, peavad õpilased maksma 12,50 R $ kuus. See pakett annab teile õiguse ka tasuta proovikuu saamiseks. Soodustuse saamiseks tuleb kontrollida haridusasutuses registreerimise autentsust SheerID platvormi kaudu, YouTube'i lehel endal.

Spotify kuulutas välja uued kujundused ja raadiofunktsioonid, mis on ümber kujundatud Premium Photo: Divulgao / SpotifySpotify kuulutas välja uued kujundused ja raadiofunktsioonid, mis on ümber kujundatud Premium Photo: Divulgao / Spotify

Spotify kuulutas välja uued kujundused ja raadiofunktsioonid, mis on ümber kujundatud Premium Photo: Divulgao / Spotify

Spotify omab ka üliõpilastele mõeldud Premium-paketti, kuutasudelt 50% allahindlust. Kasutajad peavad maksma 8,50 R $ kuus, mitte tavalist summat, mis on R $ 16,90. Pakett eemaldab reklaamid, võimaldades tasuliste pakettide üldiste eeliste hulgas muusika allalaadimist ka võrguühenduseta kuulamiseks. Pakkumiste saamiseks peate olema üle 18-aastane ja kinnitama registreerimist asutuses SheerID platvormi kaudu. Ülikooli plaani saab kasutada ainult kuni neljaks aastaks ja seda tuleb igal aastal ajakohastada.

Apple'il on olemas õpilastellimus, mis pakub lisaks originaalsetele Apple TV + filmidele ja seeriatele miljonite lauludega Apple Music + 8,50 R $, tavapärase R 16,90 asemel lisaks Apple TV + filmidele ja seeriatele ka 8,50 R $. Selleks kontrollige lihtsalt registreerimisdokumentatsiooni UniDays platvormi kaudu, millele pääseb juurde süsteemi sätete kaudu.

Deezeri tudengiplaan annab tellimusele ka 50% allahindluse, jättes paketi eest maksma 8,45 R $ kuus. Kasutajad saavad muusikat kuulata ilma reklaame kuvamata, lugusid alla laadida, et neid võrguühenduseta kuulata, andmeid tarbimata ja pääseda juurde isikupärastatud esitusloenditele. Abikõlblikuks saamiseks peate olema 18–25-aastane ja registreerunud kolledžis või ülikoolis, et kinnitada ka SheerID platvormi loodud dokumendid.

Apple annab oma toote ostmisel tasuta Beatsi kõrvaklappe. Foto: Divulgao / AppleApple annab oma toote ostmisel tasuta Beatsi kõrvaklappe. Foto: Divulgao / Apple

Apple annab oma toote ostmisel tasuta Beatsi kõrvaklappe. Foto: Divulgao / Apple

Õpilased, lapsevanemad ja õpetajad ning haridustöötajad saavad Apple'i toodetele (nt MacBooks, iPad ja iMacs) allahindlust. Soodustused võivad ulatuda kuni 3.4 tuhande dollarini, sõltuvalt valitud tootest. Juurdepääsuks peate olema registreeritud kolmanda astme asutuses ja tõestama ostu ajal selle ühenduse olemasolu.

Apple käivitas hiljuti teise õpilaste jaoks kooli edendamise. MacBookit, iMaci või iPadi ostes saavad õpilased Beatsilt juhtmevaba peakomplekti, mille väärtus varieerub vahemikus 829 kuni 2499 dollarit. See pakkumine on saadaval 16. märtsini ja see kehtib ka õpetajate ja muude kolmanda taseme haridusega seotud spetsialistide kohta.

Canva veebipõhisel graafilisel redigeerijal, mis suudab luua esitlusi, kujundustöid, infograafikat, plakateid ja dokumente, on esmaklassiline versioon, mis vabastab eksklusiivseid pilte, illustratsioone, malle, animatsioone ja ikoone. Vaikimisi maksab programm tavakasutajatele 26,90 R $ kuus, kuid õpetajad saavad Pro-paketti oma õpilastega tasuta kasutada.

Canva for Education Foto: Divulgao / CanvaCanva for Education Foto: Divulgao / Canva

Canva for Education Foto: Divulgao / Canva

Selleks sisestage lihtsalt platvormile haridusasutuse andmed ja oodake Canva kinnitust. Seejärel kutsuge õpilasi lihtsalt juurde pääsema tasuta lisateenustele, lisaks virtuaalsetes klassiruumides osalemisele ja klassikaustadesse ülesannete korraldamisele ka kõigile eelistele.

Õpetajad saavad kasutada ka tööriistu, mis teevad Google Apps for Educationi oma õpilastele tasuta. Lisaks Google Classroomile ja teistele ettevõtete haridusplatvormidele saate õpilastega integreeritud keskkonnas kasutada selliseid tööriistu nagu Gmail, Google Drive, Google'i kalender, dokumendid, esitlused ja tabelarvutused, vormid.

Võrdluseks maksab tavakasutajatele mõeldud G Suite'i põhipakett 24,30 R $. Google tagab, et Google Apps for Education on koolidele alati tasuta.

Õpilase ID: rakendus võimaldab teil genereerida digitaalse õpilase ID-fotod. Fotod: Rubens Achilles / TechTudoÕpilase ID: rakendus võimaldab teil genereerida digitaalse õpilase ID-fotod. Fotod: Rubens Achilles / TechTudo

Õpilase ID: rakendus võimaldab teil genereerida digitaalse õpilase ID-fotod. Fotod: Rubens Achilles / TechTudo

Traditsioonilisi õpilaspileteid, mis tagavad etenduste, filmide, teatri ja muude kultuurisündmuste soodushinna ja poole hinnaga, saab nüüd mobiiltelefonide kaudu tasuta välja anda. Rakendus Student ID, mis on allalaaditav Android- ja iPhone-i (iOS) telefonides, rakendub põhi-, tehnika- või kõrgharidusele ja seda saab toota ilma bürokraatiata.