Kaitske oma privaatsust, kaotamata stiili selle iMacsi ja MacBooksi jaoks mõeldud kaamerakaantega

Olete üks neist inimestest, kes arvavad, et mõned luureteenistused jälgivad teid pidevalt, kuid teil on terav moetunnetus ja te ei soovi oma kaameraga elektrilindi kinnitamisel omaks võtta Mark Zuckerbergi koledat grunge-hipsteri lahendust. MacBook? Teie probleem on möödas!

Veebikaamera kaitsja

Moedisainer Arthur Lhermitte, Prantsuse moebrändilt Striiiipes, omab Kickstarteri projekti, mis näeb välja lihtne, kuid valgustab kõigi Maci kasutajate südameid, eriti nende jaoks, kes hoolivad oma privaatsusest ja on seotud stiiliga. Helistama Katab veebikaamera nahka need on täpselt sellised, nagu nimest järeldada võib: spetsiaalselt teie jaoks, et neid saaksite oma Mac (või PC) kaamera külge kinnitada ja oma igapäevaseid tegevusi mugavalt teostada, tagage, et keegi Internetti ei piiluks.

Veebikaamera kaitsja

Muidugi, see väike lisavarustus toob kaasa täiesti uue tehnoloogia: arvuti pinnale kinnitatud ülaosa on tehtud mikromahlaga, see tähendab, et meil pole siin tilka liimi ja seetõttu ei jää katte eemaldamiseks ühtegi jääki. . Osa nahka saadakse omakorda teiste kaubamärgi toodete "rikastamistest" ja seda töödeldakse selle vastupidavuse suurendamiseks spetsiaalselt.

Veebikaamera kaitsja

Nende Kickstarteri rahakogumise eesmärk on läbi käinud (palju!) Väikeseid kõrvatroppe ning huvilised saavad kaardi kaheksa korduvkasutatava eri värvi koopiaga, mille panuseks on 6 (umbes R $ 30); on olemas ka spetsiaalsed versioonid, mis on valmistatud materjalidest, mis klassifitseeritakse klassifikatsiooni "Mere maod" ja "Must sisalik", jaoks eriti hoolivad stiilist.

Kuidas sellega oleks?