Käivitage auto ja varustage seda uute Audi ja LG kelladega

Tarbijate elektroonilises näitusel (CES) toimuval esitlusel on Audi staar tõelise nostalgia ja tehnoloogilise arenguga. Saksa autotootja juht Ulrich Hackenberg kutsus randmel oleva kella abil lavale autonoomse auto.

Selgub, et see kell on Audi ja LG partnerluse tulemus, mis näitab üha tihedamat suhet, mis valitseb autosektori ja suurte tehnoloogiatootjate vahel. Kell on G Watch R variant, kuid see on kohandatud vastavalt Audi konkreetsetele vajadustele.

Viimistlus on valmistatud poleeritud metallist, et see vastaks CES-is ilmuva autonoomse ajami nime Prolog struktuurile ja kujundusele. Ja liides on mõeldud ka futuristlikuma stiili jaoks, kuigi “sisikonnas” on see tĂĽĂĽpiline Android Weari kell.

Samuti otsustas Audi lisada kellasse NFC-tehnoloogia, et luua kasutaja ja sõiduki vahel turvaside, kusjuures ettevõtte ametnikud kinnitavad ajakirjandusele, et nad töötavad selle ühenduse tugevdamise nimel.

Pole kindel, millal kavatseb Saksamaa autotootja selle kontseptsiooni kommertsiaalseks muuta, kuid siiski kulub mitu aastat, enne kui tavakasutaja saab CES-is näidatut korrata. Kuid pole üllatav, et lühiajaliselt saadab Audi oma luksusautosid kelladega, et juhtida selliseid elemente nagu sõiduki temperatuur või helisüsteemi helitugevus.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi