Dropbox

Käivitas iPhone’i rakenduse Dropbox, mis on tasuta alternatiiv MobileMe iDiskile

Oleme siin palju rääkinud suurepärastest failide jagamise teenustest Dropbox, mis võimaldab juurdepääsu oma dokumentidele kõikjalt, PC, Maci, veebi ja nüüd ka läbi iPhone või iPod touch.

Dropbox

Tal on juba oma lehe veebiversioon, mis on kohandatud iPhone OS-ile, kuid nĂĽĂĽd on teenusel oma rakendus, mille saab tasuta alla laadida aadressilt Rakenduste pood (link).

Selle rakenduse abil saate tellida sSee on tasuta ja pakub 2 GB isiklikku ruumi, kuhu saate oma dokumente salvestada ja neile juurde pääseda nii MS Wordis, Excelis, PowerPointi, txt, rtf-s kui ka muusikas ja filmides (iPhone’iga ĂĽhilduvates vormingutes). Need on tõelised virtuaalsed kettad Internetis, kuhu pääseb ainult teile. Seal on kaustu Avalik saate teha failid sugulastele ja sõpradele kättesaadavaks. Ja sĂĽnkroonimine arvutite vahel toimub peaaegu kohe.

Dokumendiloend ja otsing PDF-i eelvaade

Veebiversiooni ĂĽks suur eelis on see, et saate nĂĽĂĽd rakenduse otsingumootori abil otsitava dokumendi kiiresti ĂĽles leida.

Reisides kasutan seda teenust sageli. Laen ĂĽles kõik vajaliku, näiteks e-pilet, hotelli aadress, hostel, saatkond, seega on väga praktiline, kui teie iPhone’i või pagasi varguse korral on kõik alati käepärast (või internetikohvikute kaudu).

Tekstifailide visualiseerimine hĂĽperlinkidega Failide ĂĽleslaadimine Dropboxi

Võite seadmesse teenusesse saata pilte, fotosid ja isegi videoid, mis sünkroonitakse teie arvutiga automaatselt ja vastupidi.

httpvh: //www.youtube.com/watch? v = Wozx4lBDVe0

Testimisel leidsin, et mõne suure PDF-faili avamine on aeglasem kui MobileMe iDisk. Kuid arvestades selle tasuta kasutamist (kuigi Apple’i teenus maksab 99 dollarit aastas), on see suurepärane alternatiiv. ?

näpunäide Alan Rodriguesilt