Käivitusrakendus naaseb App Store'i ja soovite selle alla laadida

Käivitusrakendus naaseb App Store’i ja soovite selle alla laadida

Eelmine aasta oli suurepärane poleemikat kaasab App Store’i rakenduste ĂĽlevaatuse meeskonna Kanderakett, väga kasulik rakendus, mis toob vidinate kujul otseteed rakendustesse, kontaktidesse ja sĂĽsteemi sätetesse otse märguandekeskuses. Ta kogus kiiresti kuulsust, kuid Apple eemaldas ta App Store’ist, sest tema sõnul oli Launcher Teavitamiskeskuse vidina kuritarvitamine.

Veelgi hullem on see, et kui arendaja Greg Gardner võttis nendega ühendust ja üritas olukorda ümber pöörata, leidis ta, et isegi Apple ei teadnud täpselt, milliseid reegleid see on rikkunud, kuid et rakendus on süsteemis avatud kaardistamata territooriumja Apple on selle paremaks pidanud võtke meetmeid, mis on eeskujuks. Ei saa aru? Sa ei ole üksi.

See tekitas arendajaskonnas tohutu segaduse, mis hakkab ilmutama rahulolematuse ja kahtluste märke iOS-i platvormi arendamise osas. Ja see pole asjata, pärast seda, kui kõik rakendused on eemaldatud, et ära kasutada süsteemi enda huvitavaid uusi funktsioone, pole midagi vinget.

Vaadake ĂĽllatuslikult, et rakenduse arendaja teatas eile, et käivitaja naaseb App Store’i. Ja soovitame teil proovida.

Käivitusfunktsioon

Aga ikkagi, mis on käivitaja? See on tõesti lihtne: see loob otseteid nagu “Helista mu naisele“,”Avage iPhone’i ajaveeb“,”Juurdepääs minu seadmele Heliseaded“Või”Avage telegramm“Otse teatamiskeskusest. Nii saate selle toimingu sooritada palju vähem aja jooksul kui siis, kui järgite selle tegemise tavapärast voolu.

Kas soovite praktilist näidet? Oletame, et olete rakenduses ja peate kellelegi helistama. Rakendusest lahkumise asemel pääsete juurde telefonirakenduses olevatele kontaktidele, leidke soovitud kontakt ja seejärel koputage helistamiseks, lohistage lihtsalt teavituskeskus alla ja leidke otsetee sellele inimesele helistamiseks. Valmis

Rakenduse eriti kasulik funktsioon on võime luua otseteid teatud piirkondadesse Seaded süsteem, näiteks Bluetoothi ​​aktiveerimis- ja haldusala või heliala, mis võimaldab mõne sekundi jooksul telefoni vibratsiooni sisse / välja lülitada.

Kirjutage tegevus

Kanderakett on Tasuta, mida rahastatakse spondeeritud kosmosemüügi kaudu. Siiski saate teha sisemisi oste 3,99 dollarit sponsoreeritud rakenduste loendist vabanemiseks ja 2 uue funktsiooni vabastamiseks: võimalus varjata otseteega kaasnevaid subtiitreid ja vähendada ka nuppude kuvasuurust.

Lisaks panustate Pro versiooni tellimisel sõltumatule ettevõttele, mis mitte ainult ei hooli ĂĽhe kõige kasulikuma rakenduse loomisest App Store’is, vaid veetis rohkem kui 6 kuud Apple’iga võitlemisel, et see saaks meile uuesti kättesaadavaks teha. ?

Launcheri saate alla laadida, järgides seda linki.