Kaks aastat pärast käivitamist lõpeb Google Hire 2020. aastal

Tehnikahiiglane teatas oma kasutajatoe lehel, et sulgeb Google Hire’i 1. septembril 2020. 2017. aastal käivitatud värbajate kandidaatide jälgimisteenus põhineb Vebware’i asutaja ja Google’i tegevjuht Diane Greene asutatud idufirma Bebop pakutaval tööriistal. Cloud, mille ettevõte ostis 2015. aastal. Otsus tehti kuus kuud pärast Greeni ametist lahkumist.

Spetsiaalselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtete värbajatele suunatud Google Hire’i eesmärk on lihtsustada töölevõtmise protsessi, lisades ettevõtte tootepaketti elemendid, mis hõlbustavad personaliosakondade ja kandidaatide vahelist suhtlemisprotsessi, sarnaselt uurimisvahendite ja intervjuude kavandamisega. Sõltuvalt tööandja nõutavate G-sviitide arvust varieerub hind vahemikus 200 kuni 400 dollarit.

Teatise kohaselt on Hire kĂĽll “edukas”, kuid tähestikuettevõte on nĂĽĂĽd “keskendunud teistele Google Can’i integreeritud toodetele”. Sellisena jääb teenus kasutamiseks kuni selle sulgemise määratud kuupäevani, kuigi sellel pole uusi funktsioone ega mõnda eksperimentaalset funktsiooni, mida ettevõte pole veel ametlikult käivitanud. Platvormi kliendid, kes on suunatud tööandjatele, kelle leping lõpeb enne 20. septembrit 2020, saavad seda ilma lisakuludeta jätkata kuni sulgemiseni.

Google Hire on lihtsalt uusim tehnoloogiagigandi teenus, mis suletakse, nii et järgides Google Plusi, Hangoutsi või Gmaili Inboxi teed, on need kõik 2019. aastal valmis.