Kaks kuud kasutavad brasiillased Ameerika Ăśhendriikides Apple’i tooteid / teenuseid

Ma tean, et ma ei saa üldistada seda, mida ma nüüd ütlen, aga meil, brasiillastel, on kombeks mõelda, et Brasiilias ?? kõik ei tööta korralikult ja Ameerika Ühendriikide aastad on mingil määral meist ees.

See sõltub suuresti sellest, mida otsite kui kvaliteeti. On palju asju, mida nad tegelikult paremini teevad (ilmselgelt minu seisukohast lähtudes), kuid on mõningaid, mis jäävad väga hiljaks. Teisisõnu võib see, mis neile hea välja näeb, olla meile vana, näiteks pangandussĂĽsteem. Niisiis otsustasin kirjutada selle artikli, keskendudes oma kogemustele Apple’i maailma “kraami” kasutamisest, et olla kaks kuud siin USA-s, elades ameeriklaste elu.

Vestluse kontekstualiseerimiseks harjutasin Jacksonville’is. Ehkki olen Floridas ja vaid kahe tunni kaugusel Orlandost, näen siin ĂĽmbruses harva brasiillasi nagu Miki maal või Miamis; see on väga vaikne linn (päästke tornaado pärastlõunal), nii et võin öelda, et see on tõesti tĂĽĂĽpiline Ameerika elu.

Poe teenus

Siin, nagu SĂŁo Paulos ja Rio de Janeiros, on läheduses ainult ĂĽks Apple’i pood (muide, see on fikseeritud Teslasse), väga naljakas. Piirkonnas on teisigi, kuid nad asuvad linnades, mis pole nii lähedal. Jõudsin siia ja vajasin oma sõbra käest AirPodide ning paar korda hiljem kella ja iPhone’i hooldust.

Apple St.  Johnsoni kesklinn Jacksonville'isApple St. kesklinn Johannid

Võttes arvesse, et poode on ainult ĂĽks, õnnestub mul iga kord samal päeval kohal käia ilma kohtumist kokku leppimata ja ilma, et peaksin seda ĂĽle tunni ootama – sellest piisab, et sinna minna umbes päeva lõpus.

Selles mõttes on see siin kindlasti parem kui SĂŁo Paulos või Rios. Ăśhes kahest Brasiilia poest on kohtumise saamiseks tarne või peate vara tõusma. Aga rahune maha. Enne tähistamist, nagu alati, sõltub * palju * sellest, kes teid teenib; aastate jooksul olen märganud, et Apple’i teenuse standardid on endiselt puudulikud. Julgen isegi öelda, et Brasiilias on ohvitserid paremini koolitatud ja valmis klientide probleeme lahendama, kuigi paljud inimesed saabuvad sinna täis labaseid vabandusi ja katseid “leida viis” uue toote võitmiseks või teie probleemi lahendamiseks väga kiiresti.

Veel ĂĽks näide sellest: ostsin Londonist musta Apple’i klaviatuuri ja koju jõudes märkasin, et mõned klahvid olid erinevates kohtades. Kui helistasin Apple Brasiiliale, ĂĽtlesid nad, et nad ei saa vahetada, kuid võib-olla saan seda USA-s teha. Sellega tõin klaviatuuri; Esimene kelner ja juhataja ĂĽtles, et vahetamine on võimatu, kuid proovisin 30 minuti pärast uuesti teise inimesega, kes kĂĽsis: “Vau, kas te pole rahul, kui võtate teistsuguse klaviatuuri kui tahtsite?” Pärast kinnitust, et jah, pöördus ta vähem kui 5 minuti pärast minu poole Ameerika modelli poole. Peate teadma, kuidas Apple’iga hakkama saada.

Kuid vaadake, kuidas need kõik ei huvita: proovides oma Apple Watchi vahetada, leian, et nüüd pole USA-s enam tarneid vahetada. Nad saatsid seadme remondikeskusesse ja tagastasid kuue tööpäeva jooksul. Brasiilias, kui nad olid veel laos, olid nad paigas muutunud.

Nii et USA-s teenuse kättesaadavuse osas on see parem, kuid teenuse kvaliteedi osas julgeksin öelda, et Brasiilias on see parem – kelnerid on palju tähelepanelikumad (isegi kui nad ei saa aidata Apple’i enda kehtestatud teatud piirangute tõttu. ).

Kaart

“Uhull! USA-s peaks see toimima hästi, eks? Ainult Brasiilias, mis ei tööta, eks? “

Apple Map

Isegi kui teil on punktist punkti navigeerimine, pole see nii. Apple Maps võib hästi töötada suurtes linnades nagu New York, San Francisco ja Chicago, kuid siin on kaartide värskendamise kiirus siin valusalt aeglane. See rakendus pani mind paar korda ringides ringi käima, sest ma ei tundnud tänavaid, samas kui Google Mapsis ei juhtunud seda nii tihti (tegelikult ma ei näinud seda juhtumas). Tegelikult kaotab see lootuse näha asju Brasiilias nii kiiresti.

Mulle meeldib siin kasutada Apple Mapsi lihtsalt Watchiga integreerimiseks, sest nii saan intelligentsemalt tagasisidet randmele, kui pean pöörama paremale või vasakule ja ma ei pea oma telefoni edasi vaatama, kuid mõnikord pean kinnitage “rakenduse” naabrites, et veenduda, et olete parimal marsruudil.

Parandav on jah, Apple’i kaardil liiklusega punktide näitamine. See pole päris nii hea kui Google, kuid palju parem kui eelmisel aastal – nad on ilmselgelt paar asja keeranud.

Minu järeldus sellel teemal on see, et see on ikka päris halb!

Apple Pay

“Nooossa, siis peaks see palju paremini töötama, eks, see on olnud aastaid olemas! See pole halb, eks? “

Vale!

Apple Pay viisaga

Uskuge mind, kui soovite, on Apple Pay kasutamine USA-s palju raskem kui Brasiilias. Seda nad nimetavadki “makseteeks”, millega ettevõte otsustab töötada; seda selleks, et oleks võimalik kulude eest võidelda ja et ei peaks maksma Apple’ile ega teistele vahendajatele. Näiteks suurtel Walmarti kaubamärkidel on oma maksesĂĽsteemid – peale fĂĽĂĽsiliste kaartide ja traditsioonilise sularaha. Seega, kui proovite Walmartis kasutada Apple Payd, ei saa te seda teha.

Muudes kohtades, näiteks restoranides, pole traadita masinaid saadaval, nagu meil Brasiilias. See on endiselt vanas plaanis: nad võtavad teie kaardi ja viivad selle kassasse, et arvet tasuda. Isegi paljudel neist sularahaautomaatidest pole NFC-d, mille abil saaksime maksta Apple Pay abil.

Siinkohal on minu kogemus Brasiilias palju positiivsem. Oleme just läbinud kohanemisfaasi, et kõik saaksid süsteemi kasutama õppida, aga ma olen isegi harjunud ohvitsere mitu korda masinat kasutama õpetama.

Võin seda võrrelda kogemusega, mis oli mul mõni kuu tagasi Londonis. Seal läbivad nad selle õppimiskõvera, nii et kui telefoni taskust välja võtate, teavad nad tavaliselt juba, et maksate virtuaalse kaardiga. See on ainult aja küsimus, ole kannatlik. ?

Teised

Kui teate Siriga rääkimiseks natuke inglise keelt ja vajate lihtsalt teavet siin USA-st, on see kahtlemata palju parem kui Brasiilias, nii tulemuste kui ka reageerimise poolest – kõne on sujuvam ja mitte nii “robotlik” kui Siri. Meie Brasiilia.

Muude tasuliste funktsioonide (nt iCloud, Apple Music jne) puhul peate eirama ĂĽmberarvestustegurit dollarist reaalseks – siin elavatele makstakse ju dollarit -, nii et nägime, et maksime kraami eest tõesti varanduse. . Peame arvestama ainult numbritega, sest siin luuakse proportsionaalselt samad kontod. Mõeldes 1,99 dollarile nende eest on sama mis 1,99 R-le – muidugi pole Apple’i jaoks see konto suletud, sest teisendatud raha on vaja kätte saada ja sellega kaasneb tohutu kahju, kuid see on meie valuuta nõrk väärtus. Sel hetkel on ees ameeriklased, kes maksavad „vähem“ ja saavad parema tiitli või maksavad „vähem“ ja saavad samu teenuseid.

· • ·

Mida sa sellest kõigest arvad? Võite olla kindel, et inimene, kes teile selle kirja kirjutas, pole veel tulnukas, kes hakkab Brasiiliast halvasti rääkima, kui näeb, kui palju asju siin töötab; Püüan imiteerida seda, mis minu arvates on igapäevaelus Brasiilias õige, sest olen optimist ja arvan, et kõigel on oma viis. ?

Ja teie, keskendudes Brasiilia ja USA Apple’i teemale (või mujale), mida te arvate? Kas teil on visioon, mis siin töötab või mitte?