RAÄŚUNALNIK

Kaks nädalat pärast deflatsiooni jätkas telefonikõnede arvu kasv

Kooskõlas eelmise nädala suundumustega ja kaks nädalat pärast hädaolukorra lõppu suurendab tema tagasitulek tööle Anacomi andmetel järk-järgult telefonikõnede arvu ja ühtlast andmeliiklust. Mobiilse andmeside ja pakettide liiklus vähenes eelmise perioodi jooksul, 11.-17. Maini.

Kõneliiklus vähenes eelmise nädalaga võrreldes 4%, kuid seevastu andmeside liiklus kasvas 2%. Andmete kasvu põhjustas peamiselt püsiv liiklus, mis kasvas 2% pärast kolme järjestikuse nädala langust. Teisalt langes mobiilse andmeside liiklus 4%. Kõneliikluse osas vähenes mobiil 4% ja fikseeritud hääl 6%.

Võrreldes COVID-19 eelse perioodiga, on andmeliiklus endiselt 50% suurem, 95% andmetest on endiselt kasutusala. Liiklusmüra oli 18% kõrgem kui nädal enne koronaviiruse pandeemia väljakuulutamist. Sellegipoolest moodustas kärghääl 88% kogu kõneliiklusest.

Anacom teatas ka, et fikseeritud juurdepääsukohtade arv oli pandeemiaeelsel perioodil kasvanud 0,7%, kuid mobiilne juurdepääs langes juurdepääsuliikide kaupa 0,1–2,5%.

Lõpuks toob see esile postisaadetiste liikluse 3% -lise languse, ehkki pandeemia-eelse perioodiga võrreldes 24%.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH