contadores estadisticas Saltar al contenido

Kaks nädalat tagasi nähtud identifikaator pole 9.7 ″ iPad; võidakse toota uus mudel 10,5 ″

Kaks nädalat tagasi teatasime siin osana masinast, millest levis kuulujutt uue Apple'i tahvelarvuti võimalusest, et see identifikaator on kindel iPad, ikka seal, on nähtud turundusettevõtte Fiksu reklaammärkustes. Kui Apple eelmisel nädalal välja kuulutas "uue" 9,7-tollise iPadi, eeldasime kõik, et meie tuvastatud tunnus on see viimane mudel ja läksime rahulikult magama. Aga üldse mitte.

Apple pliiats ja iPad Pro

Selgub, et uuel iPadil on identifitseerimiskoodid iPad6,11 ja iPad6,12 (esindavad mudeleid koos mobiiltehnoloogiaga ja ilma), millel pole midagi pistmist reklaamiettevõtete nähtud iPad7.1, iPad7.2, iPad7.3 ja iPad7.4-ga. Teisisõnu: on rohkem Apple'i tahvelarvutite mudeleid, millest me endiselt ei tea.

Lõpetame selle krundi keerdumine teabega IHF analüütikult Rhoda Alexanderilt, kes rääkis Forbes nädalavahetustel. Spetsialistide sõnul alustab Apple peagi piiratud koguses uute üksuste tootmist IPad Pro 10,5 tolli mudeli, mille kohta öeldakse, et see on peaaegu piiramatu, koos uusima tehnoloogiaga, mis asendab praeguse Pro 9,7 tolli ja kui see turule tuuakse, saab see kindlasti Ma tableti liinil silma.

Isegi siis ei tea me endiselt, millal Apple seda uut mudelit maailmale tutvustab. Apple'i maailmaõpetaja John Gruber usub, et kui uue iPad Proga on tõesti kaasas piiramatu (või peaaegu) ekraanitehnoloogia, on mõistlik seda uut kujunduskeelt maailmale tutvustada kuulujutu "iPhone X" asemel iPadi abil, on apellatsioonkaebuses palju suurem populaarsus ehk kui see on tõeline, siis iPadi esitletakse alles pärast iPhone'i (või vähemalt koos), septembris / oktoobris, väidab ajakirjanik.

See on vaieldamatult segane, kuid minu kahtlus on see, et peame veel mitu kuud ootama, enne kui Tim Cook ja tema jõuk meelt puhastavad. Arvamus?

(läbi MacRumors: 1, 2)

Sellekohase märkme pealkiri peatoimetaja TechCrunch Matthew Panzarino postitas Twitterisse mitu fotot ja ekraanipilte oma esimestest hetkedest uue iPadiga. Siiski väärib mainimist üks väljaanne:

Geekbenchi seadme mõõtmist tervitasid Interneti-kasutajad, näiteks arendaja Steve Troughton-Smith, üllatustega:

See uus iPad pole üldse pehme; võrreldes minu 12,9-tollise iPad Pro 2979/4713 punktiga.

Nagu näeme, vastab uue iPadi jõudluse mõõtmine peaaegu suurimale (ja palju kallimale) kui Ma-tahvelarvuti. Muidugi tuleb seda vaatenurka pöörata: see on siin külm ja kuiv number ning jõudlus tegelik seade võib varieeruda sõltuvalt mitmest komponendist ja muudest aspektidest.

Üllatav on aga näha, kuidas uut iPadi täiendav A9 kiip on endiselt väga auväärne inimene.