Kaks novembris toimuvat videomängusündmust on fännid ja promootorid

SAPO TEKil on võimalus kuulda AIP FIL-i “barrikaadi” teist poolt, kuid proovige enne seda mõista videomängusĂĽndmuse realiseerimiseks hädavajalikku “suurepärase partneri” positsiooni. KĂĽsimusele PlayStationi olemasolu kohta kahel ĂĽritusel või ĂĽhel või teisel ĂĽritusel saadi SAPO TEK-i vastuseks „praegu pole Sony Interactive Entertainment Portugal midagi teatanud oma osalemisest ĂĽhelgi selle aasta teisel poolel toimuval ĂĽritusel. 2019 ”, JoĂŁo Lopese sõnadega, PlayStation Portugalist.

Nintendo vastus oli samuti veenev ja isegi kaitsev: „Nintendo on mitu aastat olnud kohal üritustesarjas Põhja-Lõuna-Portugalist, eesmärgiga alati naeratada inimeste näole. 2019. aastal jääb stsenaarium muutumatuks ja Nintendo püüab toetada kõiki sündmusi, mille kontseptsioonid ja sihtrühm vastavad brändi kommunikatsioonistrateegiale. Et teada saada Nintendo plaane Portugalis aasta lõpuni toimuva ürituse kohta, peavad tarbijad reaalajas jälgima kõigi uudiste jälgimist Nintendo veebisaidil ja sotsiaalvõrgustikus, ”ütles Nintendo Portugali tootejuht Jorge Vieira.

Võtsime ĂĽhendust ka peamise Lissaboni e-spordi mängude nädala tehnoloogiapartneri Asusega, kes osales regulaarselt suurĂĽritustel. Vastuseks vastas tootja, et “me pole praegu kõikidel 2019. aasta ĂĽritustel osalemist sulgenud. Kuid tänu ASUSe koostööle Portugali meistriliigaga on meie kohalolek CS: GO by XL Games World peamise etapiga tagatud”, ĂĽtles AndrĂ© Gonçalves, suhted. Asus Portugalis.

Lisboa mängude nädala juhtumi AIP FIL versioon

Kõigi asjaosaliste nägemuse saamiseks palus SAPO TEK järgmise ürituse esimeste detailide kohta intervjuud Lisboa mängude nädala kaubamärgi omaniku AIP FILi juhtkonnaga, püüdes selgitada ka organisatsiooni lahusust ja uusi paljastusi. endise E2Techi partneri üritus. TEK istub laua taga koos FIL-i peadirektori asetäitja Pedro Braga ja FIL-i messijuhi Luis Pintoga, kes asusid LGW portfellile, andes TEK-ile oma kuuenda väljaande esimesed üksikasjad, mille me avaldame eraldi artiklis.

“FIL on näitusi korraldanud alates 1890. aastatest ja Lisboa mängude nädal on projekt, mis meile väga meeldib, kuid see on veel ĂĽks projekt nende 30 hulgas, mida igal aastal arendame”, rõhutas Pedro Braga, märkides, et aastas läbib rohkem kui miljon inimest. korraldatavate ĂĽrituste vahel. “Lisboa mängude nädal on AIP fondi omanduses olev kaubamärk, mida korraldab FIL ja sellel teel on meil erinevaid partnereid, kes on siin ja seal, oma teadmistega erinevates sekkumisvaldkondades, kus seda vajame, aidates sĂĽndmust luua. Selle viie aasta jooksul kinnitasime, et LGW on riikliku panoraami suurim mängusĂĽndmus, mis paneb meid koostama kasvustrateegia plaani, milles me langetame mõned otsused.

tehnomängude nädal 19 “data-title =” tehnomängude nädal 19 – kaks novembris toimuvat videomängusĂĽndmust jagavad fänne ja promootoreid – SAPO Tek “> lisboa tehnomängude 19. nädal

Ettevõtte strateegia on ära kasutada Portugali praegust head positsiooni äriturismis ning proovida järgmise kolme aasta jooksul uurida ĂĽrituse, eriti naaberriigi Hispaania rahvusvahelistumise teed. Selleks keskenduvad paljud Lisboa mängude nädala põhimõisted pere kaasamisele ja nooremate kĂĽlastajate meelitamisele mängu kogema, mida FIL nimetab põlvkondadevaheliseks kontseptsiooniks, nimelt vanavanemad, vanemad ja lapsed. Ettevõte loodab sisu kõigi jaoks võimendada, kuid “midagi täiesti erinevat kui seni kogetu”, rõhutas Pedro Braga.

FIL leidis, et Lisboa mängude nädal vajas uue publikuni jõudmiseks uut tõuget ja selleks oli vaja teistsugust sisu. Sissepoole vaadates tunnistab ettevõte, et eelmise aasta üritusel ei olnud soovitud kasvu ning seetõttu oli vaja kohandusi nii sisu kui ka partnerluse osas.

KĂĽsimusele veebisaidil teabe puudumise kohta selle sĂĽndmuse kohta, kuna piletid olid juba mĂĽĂĽdud ilma nende sisu avaldamata, ĂĽtles Pedro Braga, et tema eelmine veebisait ja Facebooki leht kadusid “mõistatuslikel asjaoludel” õhust, pärast seda, kui nad olid astunud kohtumenetluse tõttu AIP fondi kuulumise kohta. . Eriti kui Facebooki lehed ilmuvad uuesti konkureerivate show-nimedega.

“Tahame paluda turult rahu ja eriti partneritelt, tarnijatelt ja eksponentidelt, kes on meile usaldanud osalemise au, sest FIL ei aita midagi kaasa turule häiriva kliima sisenemisele, mida me kõik tahame kasvatada, ja et kui on olemas reeglid. hea konkurents ja hea kogemus, kvaliteetseid projekte esitades on ruumi kõigile ”.

Lähipäevil ja nädalatel hakkab organisatsioon järk-järgult välja kuulutama enam kui aasta vältel välja kuulutatud Lisboa mängude nädala uue väljaande sisu ja ĂĽllatusi. “Kui keegi põhjustab turuhäireid, ei tohi kuus aastat korraldatud ĂĽritust korraldada FIL,” rõhutas FILi administraator.

“FIL on aastaid üritusi korraldanud. Me teame, et oleme siin mitu aastat ja väärime autasusid ja tunnustusi riiklikelt ja rahvusvahelistelt klientidelt. Veel kord, mida me oma tootega ette võtame, on tutvustada kõiki oma nüansse ja dünaamikat, mis meie arvates peaksid olema. tutvustati sündmuse tuleviku rõhutamiseks. Me ei plaani üritusi aasta või paar, me teeme seda viis või 10 aastat. Soovime, et inimesed mõistaksid, et Lisboa mängude nädal on sündmus, mis jääb püsima ja kinnistub mitte ainult riikliku, hasartmängusektoriga seotud üritusena, vaid ka sündmusena, mis ületab piire ja muutub mängumaastikul rahvusvaheliseks referentsiks ”.

SAPO TEKil paluti kommenteerida Pedro Silveira sõnu kaubamärgi tootmise lõpetamise taotluse kohta, kuna E2Tech ei osale organisatsioonis. Pedro Braga ei soovinud teemat eriti kommenteerida, rõhutades, et reeglid on selgelt ettevõtlusega seotud: „mida ma ise nimetan saateks, on kõik kaubamärgid registreeritud AIP Foundationi grupis. On vaja asju kontekstualiseerida. Ma ei usu, et E2Techil on oskusi koolitussektoriga seotud näituste korraldamiseks, kuid kui me läheme ettevõtte veebisaidile, on sellel viide sealsele Futuráliale, mis on näitused, mida oleme aastate jooksul läbi viinud ja kus neil on vähe sekkumisi nagu tuhandete teiste üksuste oma.

Pedro Braga ja Luis Pinto FIL-ist

Pedro Braga, FIL peadirektori asetäitja ja Luis Pinto, messijuht.

“Data-title =” Pedro Braga ja Luis Pinto da FIL – Kaks novembris toimuvat videomängusĂĽndmust jagavad fänne ja promootoreid – SAPO Tek “> Pedro Braga ja Luis Pinto FIL-ist Pedro Braga, FIL peadirektori asetäitja ja Luis Pinto, messijuht.

Pedro Braga ĂĽtleb, et E2Tech on partner, kes väärib kogu austust, olles aastate jooksul seotud Lisboa mängude nädalaga. “Aga see on ka kõik, partner. E2Techi loogika järgi on turvafirma, mis meil siin ĂĽrituse ajal alati on, sest tegemist on sama ettevõttega, kes on siin aastaid töötanud, või saavad koristus- ja audiovisuaalsed ettevõtted ka krediiti nõuda ja tunda, et neil on siin mõni ĂĽritus. . Kahe osapoole vahel polnud kunagi sõlmitud lepingut, kuna FIL ei tee kunagi lepingut talle kuuluva sĂĽndmuse kohta. Ma arvasin alati, et kõik teavad oma kohta: ĂĽks oli teenuse pakkuja ja teine ​​sĂĽndmuse omanik. Midagi muud pole rääkida ”.

SAPO TEK soovib teada saada FILi arvamust videomängusĂĽndmuste arvu kohta Portugalis, eriti kahe võistleva ĂĽrituse korraldamise eest novembris, vastasel juhul toob see kaasa avalikkuse ja äripartnerite jagunemise. „Konkurents on alati soovitav, kuid meie riigi suurusest olen ma aru saanud, et seda tĂĽĂĽpi ĂĽrituste puhul on strateegilise partnergrupi jaoks nad seda meelt, et see pole kõige ihaldusväärsem stsenaarium, sest lõpuks võtavad nad valikud ja positsioneerivad, milline ĂĽritus nende huvidele kõige paremini sobib. Sina. See on vaba valik, kuulub partneritele ja turuosalistele. Kuid kordan, et kui keegi siin lärmi teeb, pole see ĂĽksus, kes lõi sĂĽndmused samal kalendrikuupäeval viie aasta tagusest tänapäevani. Võttes arvesse, et konkurents on väga hea, ja lugupidamine teiste ĂĽritusi korraldavate ettevõtete, näiteks E2Techi vastu, kui ma FIL-i juhina selle otsuse langetaksin, ĂĽtleksin, et oleks soovitav vaadata kalendrit selgemalt ja olla vähem emotsionaalne ning teeks asju – asjad juhtuvad erinevatel aegadel, nii et luuakse tingimused, et kõigil neil, kes soovivad turul eksisteerida, oleks nende tehtud otsuste jaoks võimalikult väike mõju. Teen seda teistmoodi, kuid austan neid, kes nii otsustavad, “ĂĽtles Pedro Braga.

Pärast loo versiooni selgituse lõppu avaldas FIL TEK-ile oma esialgsed plaanid ja strateegiad järgmise väljaande jaoks, mis avaldatakse isoleeritud artiklis.