Kaks Portugali meest on Forbesi kõige lootustandvamate ärimeeste nimekirjas

Kaks Portugali meest on Forbesi kõige lootustandvamate ärimeeste nimekirjas

28- ja 29-aastased ettevõtjad lõid idufirma, mis asetab nad nüüd silmapaistvasse kohta 2011. aastal. Talkdesk on välja töötanud ja turustanud pilvetarkvara, mis võimaldab teil kõnekeskuse mõne minutiga üles seada.

Ettevõttel on kontorid Lissabonis ja Räniorus ning see annab tööd 150 inimesele. Eelmisel aastal õnnestus sellega koguda ligi 20 miljonit eurot finantseerimist.

Kliendiloendis on sellised nimed nagu Dropbox või Box, täpsustas Observerile tehtud avalduses Cristina Fonseca, lisades, et 2016. aastal on Portugali idufirma peamiste eesmärkide seas tugev panus Euroopa turul ja tootearendus.

Forbes koostab iga aasta alguses 30-aastaste alla 30-aastaste nimekirja, kus eristatakse alla 30-aastaseid noori, kes paistavad silma oma piirkonnas ja kes lubavad kõige rohkem aasta algust tähistada. Sel aastal tõsteti noori esile 20 erinevas kategoorias. Cristina Fonseca ja Tiago Paiva ilmusid kategooriasse Enterprise Tech.

2016. aastaks valis see väljaanne enamuse ettevõtjatest selles kategoorias silma paista, kuid tegi ruumi ka kolmandate isikute loodud ettevõtetes töötavatele teadlastele ja noortele talentidele.