Kaksteist lõunat käivitas MacBooks Air / Pro jaoks reisikaabli jaoturi

Kaksteist lõunat käivitas MacBooks Air / Pro jaoks reisikaabli jaoturi

SEE Kaksteist lõunat on Maci, iPhone’i ja iPadi tarvikute ja lisaseadmete tootja, mis on tuntud oma toodete mitmekĂĽlgsuse poolest, alates BookBooki ĂĽmbristest ja AirPodide ĂĽmbristest kuni populaarsete ĂĽhenduskeskusteni, näiteks StayGo – Uus USB-C dokk MacBooks Air / Pro jaoks.

USB-C pordi kaudu ĂĽhendab StayGo kõigi praegu mĂĽĂĽdavate Apple’i sĂĽlearvutitega ja laiendab MacBooki laadimisel masinaĂĽhendust mitme seadmega, näiteks monitoride ja väliste draividega.

StayGo kaablid ja pordid

Täpsemalt, kaheteistkümne lõuna uuel jaoturil on viis erinevat sisendit ja kokku üheksa porti: kaks USB-C-d, üks voolu jaoturile edastamiseks (100W) ja üks MacBook Air / Pro-le (85W); HDMI-port, toetab 4K eraldusvõimet; kolm USB-A 3.0 porti, üks kiire laadimise toega; Gigabitine Etherneti port; need kaks pilud SD- ja microSD-kaartide jaoks.

StayGo on varustatud nii 1-meetrise kaabli kui ka reisikaabliga, mis mahub rummusse, et saaksite liikuda (nagu nimigi ĂĽtleb), muretsemata selle pärast, et peate lisakaableid sĂĽles kandma. Tasub mainida, et see ruum on mõeldud ainult kaablite hoidmiseks – kaabel peab olema täielikult lahti ĂĽhendatud ja StayGo porti ĂĽhendatud.

StayGo reisikaabel

Nüüd saadaval veebikaupluses Twelve South hinnaga 100 USA dollarit (pluss Brasiiliasse saatmine, samuti võimalikud maksud), võib StayGo olla isegi kallim variant kui enamik Amazonis müüdavaid jaotureid; Kuid raamatupidamise, spetsifikatsioonide, uksevalikute ja materjalide osas peetakse seda kindlasti üheks parimaks alternatiiviks.

TechCrunchi kaudu