Kalendri viirused? Google’i kalendri rikkumised lubavad sĂĽndmuste rämpsposti. Saage aru

Mõnel Google’i kalendri kasutajal on oma kalendris probleeme rämpspostiga; saate teada, kuidas seda probleemi arvutites ja nutitelefonides lahendada

Mõnda aega kasutajad Google’i kalender nende kalendris on olnud mingisugune rämpspostirĂĽnnak. SĂĽndmused, mida pole kutsutud ega kinnitatud, ilmuvad kalendrirakenduses automaatselt, isegi kui neid peetakse kalendris rämpspostiks või viirusteks. Google.

Probleem ei ole uus ja tänapäeval on see kasutajate päevakavas ĂĽha sagedamini esile kerkinud. Olukorrast saab kasutaja pärast uuesti arutelu teema Reddit juhtida ĂĽritusele tähelepanu “Teie iPhone Xs Max on kasutamiseks valmis(“Teie iPhone Xs Max on valmis võtma”, vabatõlkes), mida pole olemas.

Põhimõtteliselt ilmub rämpspost kalendrisse e-posti teel, mis sisaldab kutseid sündmustele, mida pole olemas, ja see juhtub isegi siis, kui meil saabub Prügikast alates Gmail. Kalender võtab kohtumised päevakorda sõltumata lingi päritolust või päritolust.

Google'i kalendri arhitektuur jätab mulje, et sündmus on seaduslik

Google’i kalendri arhitektuur jätab mulje, et sĂĽndmus on seaduslik

Arhitektuur alates Google’i kalender see jätab mulje, et sĂĽndmus on seaduslik, sest juba kalendris oleva sĂĽndmuse olemasolu võib käivitada selle kohta teate. See ei välista siiski kasutajaid päritolu kinnitama, kui nad saavad kutse usaldusväärselt kontaktilt või kui päevakavas olev sĂĽndmus ei ole teada.

Olles väga privaatne ruum, see tähendab Google’i kalender tavaliselt haldavad selle kasutajad ja nende suhtlemine hoolikalt. See on nii invasiivne, et kinnitamata sĂĽndmused lisatakse kalendrisse automaatselt ilma heakskiiduta. Selleks oleme eraldanud mõned sammud, et kasutajad saaksid tĂĽĂĽtu sisu korraldajalt eemaldada. Vaadake seda allpool:

Google’i kalendri rämpsposti veaotsing

Selleks, et hakata tegelema olukorraga, mis on vähemalt tüütu ja muudab teie arvuti või nutitelefoni kalendris rämpsposti või viirussisu vastu, on vaja tegeleda kutsetest keeldumise probleemiga ja see põhjustab sisu päevakorrast eemaldamise, segades tehtud vormindamist.

Korraldaja saab ka konfigureerida nii, et rämpspostist ei teatataks ja see ei ilmuks automaatselt soovimatute loendivormidena või et tagasilükatud sündmused oleksid päevakorras korrastamata kujul.

Blokeeri kutsete kalendrisse lisamine

Esimene samm on ennetamine Google’i kalender saab automaatselt saata saadetavaid kutseid. See muudab kutsed varem seatud vahekaardil enam kättesaadavaks, mis annab kasutajatele suurema vabaduse kutseid valida ja neid paremini hallata.

 1. Klõpsake oma kalendrirakenduses veebis lehe paremas ĂĽlanurgas hammasrattaikooni ja valige “Seaded”;
 2. Klõpsake vasakul asuvas menĂĽĂĽloendis “Ăśrituse korraldamine”;
 3. Otsige seadet, mis ĂĽtleb “Lisa kutsed automaatselt”. Klõpsake seda, et saada kolme valikuga rippmenĂĽĂĽ. Valige, mida see ĂĽtleb: “Ei, näita ainult kutseid, millele vastan”.

Vältige, et Google Calendar lisaks saadetavaid kutseid automaatselt

Vältige, et Google Calendar lisaks saadetavaid kutseid automaatselt

Kõigi saadetud sündmuste lõpetamine

Seejärel peatage protsess Google mis lisab invasionaalselt samal vahekaardil kalendrisse sĂĽndmusi “Seaded”klõpsates käiku. See lisab kõik sĂĽndmused, rämpsposti või mitte, ilma kasutaja kontolt autoriseerimiseta.

 1. Klõpsake vasakpoolses menĂĽĂĽs nuppu “Gmaili sĂĽndmused”.
 2. TĂĽhjendage märkeruut “Lisa Gmaili sĂĽndmused automaatselt minu kalendrisse”;
 3. Te saate hoiatuse „Te ei näe enam oma meilist automaatselt lisatud sĂĽndmusi. Varem Gmaili lisatud sĂĽndmused kustutatakse. “ Klõpsake nuppu OK.

Lõpeta Gmailis saadetud sündmuste kalendrisse lisamine

Lõpeta Gmailis saadetud sündmuste kalendrisse lisamine

Ă„ra kuva tagasilĂĽkatud kutseid

Lõpuks, kui mõni eelmistest rämpspostikutsetest on tagasi lükatud ja on kalendris jätkuvalt olemas, kuvatakse need ristuvate üksustena, saate takistada ka nende kuvamist:

 1. Minema “Vaatamisvalikud” vasakpoolses menĂĽĂĽs;
 2. Märkige see valik “Kuva tagasilĂĽkatud sĂĽndmused” puhastatud.

Kui soovite vabaneda vanadest kutsetest, mis on tagasi lĂĽkatud, ei kuvata neid enam kalendris

Kui soovite vabaneda vanadest kutsetest, mis on tagasi lĂĽkatud, ei kuvata neid enam kalendris

Nutitelefonide probleemide tõrkeotsing

Protseduurid arvutis ei pruugi mõjutada sündmuste kuvamist nutitelefonis. Mobiilirakenduse tagasilükkamise tagamiseks tehke järgmist.

 1. Valige vasakus ĂĽlanurgas kolm paralleelset joont Kalender kĂĽlgmenĂĽĂĽ avamiseks;
 2. Kerige alla ja valige see “Seaded”;
 3. valige “Ăśldine”;
 4. Otsing “Kuva tagasilĂĽkatud sĂĽndmused” ja veenduge, et see oleks keelatud.

Kui soovite värskenduse teha ka nutitelefonis, järgige lihtsalt suvandites olevaid samme

Kui soovite värskenduse teha ka nutitelefonis, järgige lihtsalt suvandites olevaid samme

See oleks palju mugavam, kui see oleks tagatud Google et seade on keelatud, nii et nende kasutajad ei puutuks kokku kalendris leiduvate viiruste, rämpsposti ja pahavara kalender. Enim eelistatud ettevõte saab neid tegureid tulevaste värskenduste jaoks lisada.

Vastuseks sellele küsimusele Google seda küsimust kommenteerida. Allpool on täielik avaldus:

„Oleme pĂĽhendunud oma kasutajate kaitsmisele meie teenuste rämpsposti eest. Kalendri kasutajad saavad teatada rämpspostist ja takistada sĂĽndmuste automaatset lisamist teie kalendrivõrku. Kuigi oleme teinud suuri edusamme, läheb mõnikord rämpspost edasi, seega investeerime kasutajatele uutesse viisidesse rämpspostitajate tuvastamiseks ja blokeerimiseks ning loodame, et need muudatused rakendatakse lähikuudel. “

Google’i ametlik teade

Samuti kogete sama probleemi ka rämpsposti sĂĽndmustega Google’i kalender? Jätke oma mõtted kommentaaridesse ja kui teil õnnestus probleem lahendada.

Allikas: Verge, Mashable, Ăśhendatud