Kallimad nutitelefonid ja tahvelarvutid: valitsus soovib tõsta impordimakse

Proua uudised meile kõigile: föderaalvalitsus kaalub imporditud toodete PIS-i (sotsiaalse interaktsiooni programm) ja Cofini (sotsiaalkindlustuse rahastamise toetus) kvootide suurendamist, teisisõnu, imporditud nutitelefonid ja tahvelarvutid on endiselt kallimad.

Androidi vihane lippĂśha enam makse Androidile. / ANDROIDPIT

Föderaalvalitsus loodab vähendada esmast puudujääki, mis sulgus kolmandas kvartalis 25,5 miljardi dollarini ning kulude kärpimise asemel oli leitud lahendus lisaks palgatoetuste ja töötuskindlustuse muutmisele ka kosmeetika-, kütuse- ja imporditaseme tõstmine. Veel kord maksame võimetuse eest oma valitsust juhtida ja muuta.

PIS / Cofinide uute väärtuste kohta, mis on nüüd vastavalt 1,65% ja 7,6%, pole veel teavet. Kõigist riikliku toodanguga seadmetest ja Lei do Bemi (omamaine toodang) kuuluvatest seadmetest vabastatakse need tasud: nutitelefonid kuni 1500 R R $, modemi ruuterid kuni R R 150 ja arvutid kuni R R 8 000,00 Üks praegu on ainus lootus, et rohkem ettevõtteid armastab ASUS-i ja hakkab tootma kohapeal. Või veel parem, kui riiklikud ettevõtted investeerivad tehnoloogiasse ja toodavad kvaliteetseid seadmeid, näiteks Micromax, Carbon või isegi BLU, mis on väikesed originaalseadmete tootjad, kuid mis toodavad seadmeid, mis suudavad hiiglastega konkureerida.

Kui palju teie nutitelefon pärast seda maksab?

(tagToTranslate) maks (t) föderaalvalitsus (t) nutitelefon (t) tahvelarvuti (t) kannavad Brasiilia lõivu (t) Brasiilia (t) kallis (t) hind