Kampaania "tormas" jaanuari lõpus füüsilisse Portugali Xiaomi poodi

Kampaania “tormas” jaanuari lõpus fĂĽĂĽsilisse Portugali Xiaomi poodi

Xiaomi kuulutas sel teisipäeval välja reklaamikampaania kõigis oma füüsilistes kauplustes, mis on riigi territooriumil saadaval kuni 31. jaanuarini. Portugalis on Xiaomil neli Mi kauplust, mis asuvad Bragas, Portos, Matosinhoses ja Lissabonis.

Uudistetoimetusele saadetud avalduses garanteeris Hiina kaubamärk, et allahindlus võib olla kuni 100 eurot ja see on saadaval “laias tootevalikus”. Nutikellad, liikumisvahendid ja nutitelefonid on mõned võimalused.

Mõned müügil olevad tooted on Xiaomi Mi 9 ja Mi A3 ning Amazfit GTR Titanium nutikell

2019. aasta novembris avaldatud Canalyse raportist selgus, et 2019. aasta kolmandas kvartalis oli Euroopast saanud kõige kiiremini kasvav piirkond ĂĽlemaailmsel nutitelefonide turul. Ja kasvades suurusjärgus 73%, näib Xiaomi “agressiivse laienemise” strateegia Euroopa turgudel olevat hea tasuvusega. Hiina tootja kindlustas oma koha neljandal kohal 5,5 miljoni tarnitud ĂĽhikuga, järgides Apple America kolmandat kohta.

Vahepeal, ja tuginedes endiselt eelmise aasta, seekord IDC-le tehtud aruannetele, kaotas Xiaomi oma positsiooni Portugali turul. Hiina ettevõte registreeris 2018. aasta sama perioodiga võrreldes 0,2% languse, müües 33 tuhat ühikut.

Reklaam brändi riiklikus fĂĽĂĽsilises kaupluses järgneb ettevõtte hiljutisele teatele investeeringute suurendamisest 5G-sse, tehisintellekti ja IoT-sse 6,4 miljardi euro ulatuses 2050. aastaks. Tootja otsus järgib 2019. aastal teatatud kohustust investeerida 10 miljardit jĂĽaani ehk 1, 2 miljardit eurot strateegias, mis keskendub tehisintellekti ja IoT tehnoloogia ĂĽhendamisele nimega “All in AIoT”.