Kaotatud Androidi leidmine menüüga „Leia mu telefon”

Kaotatud Androidi leidmine menüüga „Leia mu telefon”

Google käivitas uue funktsiooni. Kasutajad, kes sisestavad saidi otsimisel teksti „leia minu telefon”, saavad oma vidina kohta teavet asukoha kohta

minu kadunud telefon leiti Google aitab kadunud seadmeid leida / Pilt: Shutterstock

Kuna nutitelefonid muutuvad üha olulisemaks osaks meie igapäevaelust, on see tõesti raske, kui me neid ei leia. Kui teie kadunud seade on aga Android, on kaotatud telefoni selle tööriista abil lihtsam taastada Leia minu telefon.

Seadme omanikul on oma telefoni kohta asukohateave, otsides Google’is lihtsalt sõnu “Leia mu telefon”. See on lihtne viis telefoni leidmiseks kõikjalt. See funktsioon on saadaval ainult neile, kes kasutavad Google’i inglise keeles, kuid see töötab ka siin Brasiilias.

Muutke lihtsalt otsingumootori väikest sätet. Selleks, et ta saaks seadme jälile saada, on see vajalik stringid on juba ĂĽhendatud otsingu ajal sisestatud Google’i kontoga. Samuti tuleb sisse lĂĽlitada nutitelefonide asukohateenused. Järgige samm-sammult, mida me tegime.

Funktsiooni „Leia minu telefon” kasutamine

Samm 1 – Minge Google’i ja tehke seda liituma Sinu konto

2. sammLogige sisse oma Google’i kontole, avage otsingumootor ja klõpsake paremas alanurgas nuppuSeaded“, Siis”Otsingu seaded “.

3. sammValige otsinguseadetes “Keel

4. samm – Klõpsake nuppu “Inglise“Siis”PäästmaNii et teie Google’i otsing toimub inglise keeles ja saate seda funktsiooni kasutada isegi siis, kui olete Brasiilias.

5. samm – tippige see “Leia minu telefon“Otsin ja valmis! Asukohta hakatakse jälgima väikesel kaardil, mis kuvatakse nende terminite kõigi otsingutulemite ees.

Peal Google Chrome Sa ei pea isegi midagi tippima. Kui Chrome seadistatud nõustuge häälotsinguga, peate vaid ütlema sõnad „Leia minu telefon“ ja brauser teeb ülejäänud. See tööriist töötab ka suurepäraselt TöölaudRakenduse uusim versioon on siiski vaja alla laadida aadressilt Google Play.

Tegelikult tööriist gseadme viide Android pole midagi uut, kuid kadunud seadme leidmise otsinguterminid on uued. Praegu pole see funktsioon saadaval iPhone. Platvormi kasutajad Apple saab kasutada rakendus Leidke minu iPhone või puuduv seadme iCloud.com otsimootor.

Allikas: Mashable