Karantiin: 5 tervislikku retseptirakendust

Karantiin: 5 tervislikku retseptirakendust

Enne koroonaviiruse jõustumist võisid restoranid tema töö ümber juhendada meie dieeti. Erinevate pakutavate võimaluste puhul on mureks vältige igal ajal kiirtoidu söömist.

Kodus on nüüd vaja mõelda, mida teha lõuna- ja õhtusöögiks, mis ei saa olla teie rutiin, nagu meie mainitud näites. Kuid tervislikest retseptirakendustest, mis aitavad teil seda ülesannet täita, pole puudu.

Seetõttu oleme koostanud mõned parimad tervislike retseptide rakendused, mida saate installida Androidi või iPhone'i. Vaadake altpoolt, lõpetage kulutamine palju raha saatmisrakendustele ja alustage tervislike retseptirakenduste testimist kohe!

1. Tervislikud ja sobivad retseptid

Sobivale toiduvalmistamisele spetsialiseerunud tooted on Fit ja Tervislikud retseptid esimestena nimekirjas olevate kulinaarsete retseptirakenduste hulgas. Sellel rakendusel on mitu kategooriatest eraldatud tervislikku valikut. See tähendab, et muude saadaolevate filtrite hulgas leiate rakenduste valikuid lõuna- ja õhtusöögiks, magustoiduks ja hommikusöögiks.

Rakenduste kogu värskendatakse igal nädalal. See tähendab, et isegi kui te saate kauaaegseks kasutajaks, on teil alati uusi retsepte, mida praktiseerida, isegi karantiini poolt lubatud lisaajaga.

Fit ja Healthy retseptid on saadaval spetsiaalselt iPhone'i jaoks.

rakendused-retseptid-tervislik-fitsaudaveis

2. Tervislikud retseptid

Ehkki loovuse puudumine tervislike retseptirakenduste nimetamisel on oluline, ei saa me seda kollektsiooni kohta öelda. Erinevalt eelmisest näitest on tervislikud retseptid saadaval ainult Androidi nutitelefonidele.

Selles leiate ka retsepte, mis sobivad eraldi mitmesse kategooriasse, näiteks hommikusöök, suupisted ja õhtusöök. Neile lihtsamini pääsemiseks saate oma lemmikretseptid salvestada.

3. Kerge retsept

Retseptid Valgus on veel üks tasuta rakendus neile, kes otsivad tervislike retseptide kogumit, mida karantiini ajal teha. Teisisõnu pole rasvaseid ega ohtlikke toite, vältides kiusatust oma X-Tudo versioon teha.

See rakendus saab igal nädalal uusi retsepte taimetoitlaste ja veganitega, jätmata neid, kellel on liha ja muna oma toidus. Kerge retsept on saadaval Androidi Androidis.

4. Maitsvad treeningretseptid

Enamikku tervislikke retseptirakendusi on lihtne kasutada maksimaalsete väärtustena ja näide on maitsvad treeningretseptid. See rakendus toimib ka kui digitaalne kokaraamat, kus on lai valik roogasid, mis sobivad ja kerged tervisliku rutiini säilitamiseks kogu selle vältel.

Seetõttu muutub see lõpuks atraktiivseks valikuks neile, kes soovivad oma toitumisharjumusi ümber õpetada. Sellel roogade valiku hõlbustamiseks on sellel rakendusel mitu filtrit.

Klõpsake linki, et laadida oma Androidi alla maitsvad treeningretseptid.

maitsev

5. Fit & Fat Kitchen

Veidi paindlikum kui seni näidatud tervisliku retsepti rakendus, pakub Cozinha Fit & Fat suuremat tasakaalu. Ta teeb seda, soovitades tervislikku toitumist, mis varieerub igal nädalal, pannes keskele kergelt rasvase retsepti, et mitte piirata söömist liiga palju.

Väärib märkimist, et karantiinis on hästi söömine viis ärevuse vähendamiseks. Selleks õnnestub menüüs Cozinha Fit & Fat ühendada distsipliin naudinguga tasakaalus ja teie tervisele kasulikul viisil.

Fit & Fat Cuisine on saadaval Androidis ja iPhone'is.

Milline tervisliku retsepti rakendus on teie arvates parim?

See veerandnädal muudab loomulikult paljude inimeste rutiini ja muudab asja keerukamaks. Ehkki kõigi nende olukordade ärevus surub meid kerge toidu poole, pole enamik valikuid meie tervisele kasulik, sealhulgas ka meie organismidesse paigaldatavate viiruste esinemise hõlbustamiseks.

Sel põhjusel on tervislike retseptide rakendamine hea liitlane tervisliku rutiini säilitamiseks, isegi siis, kui meile sellel keerulisel ajal seatakse piirangud. Millist tervisliku retsepti rakendust olete proovinud? Milline on parim? Jäta meiega kommentaar!