contadores estadisticas Saltar al contenido

Karantiin: 9 retseptirakendust köögis meelelahutuseks

Ehkki kohaletoimetamistaotlus on praegu üks kõige nõutavamaid teenuseid, kuna oleme karantiinis, ei suuda paljud, kelle sissetulek on raputatud – isegi hädaabi korral – toidu eest rohkem maksta. Sel põhjusel on parim alternatiiv retseptirakendus.

Olenemata rahalisest olukorrast on kodus kokkamine parim viis raha säästmiseks ja isegi meelelahutuseks, kui olete sunnitud jääma koju ega saa töötada. Kuid see on hea viis oma aja kasutamiseks ja nende oluliste oskuste arendamiseks.

Sellepärast on sellel karantiiniperioodil väga oluline retseptide rakendamine. Teie jaoks sobivaima leidmiseks loetleme kümme parimat retseptirakendust, mida köögis meelelahutuseks pidada.

Vaata allpool!

1. Maitselt valmistatud

Tastemade on kulinaaria ja turismi teemaline sisuportaal, mis sobib väga hästi jälgida kõike, mida veebikanal pakub. Väärib märkimist, et suurem osa avaldatud sisust koosneb retseptidest, mille on koostanud professionaalsed saatejuhid.

Teisisõnu, rakendus Tastemade on mõeldud meelelahutuseks, aga ka selleks, et õppida paremini süüa tegema ja oma söögitegemise oskusi arendama. See rakendus pakub teile samm-sammult söögikorra videol, hõlbustades õppimist, viies karantiini jõudnud mõlema maailma parimad küljed kokku.

Kui teil on mitu programmi, saate juurdepääsu retseptidele nii oma igapäevaseks eluks kui ka reprodutseerida roogasid, mida olete muu hulgas kuulsates filmides vaadanud.

Tastemade on üks parimaid retseptirakendusi, mis nutitelefonidele saadaval on. Laadige see kohe alla oma Androidi või iOS-i!

rakendused-retseptid-maitse järgi

2. Petitchef

Petitchef on rakendus neile, kes ei soovi mitte ainult köögis lõbutseda, vaid soovivad ka kaalukaotuse jaoks toitumismenüüd koostada. See on võimalik, kuna rakendus näitab kõigi kollektsioonis saadaolevate retseptide toitumisalast teavet.

Lisaks kogude kontrollimisele saate otsida ka roogi kategooriate ja isegi teatud koostisosade järgi. See toob kaasa ka suhtlusvõrgustikega sarnase funktsionaalsuse, võimaldades rakenduses avaldatud retseptide meeldimist ja kommenteerimist.

Kui need funktsioonid on huvitavad, laadige Androidi ja iOS-i alla Petitchef.

3. Kõik on maitsev

Tudo Gostoso ühendab võõramaitselise Tastemade sarnase valemi, ühendades meelelahutuse ja köögi. Vormel on teinud sellest ühe populaarseima retseptirakenduse.

See rakenduse retseptide kogu on ka üsna ulatuslik, igat tüüpi kategooriates, mis kõik on levitatud lihtsa ja hõlpsasti kasutatava liidese kaudu. See võimaldab teil nautida ka kollektsiooni retsepte, mis kinnitab, et retsept on hästi lahti seletatud ja sellest saab maitsvat toitu.

Tudo Gostoso rakendus on saadaval Androidi ja iPhone'i jaoks.

4. Kerge retsept

Veel üks alternatiiv neile, kes valivad piirkonnas tervislikuma toitumise, on Recipes Lightil roogade ja magustoitude kollektsioon neile, kes ei soovi tarbida liiga palju kaloreid. Avaekraanil näete hiljuti rakenduste kogusse lisatud retsepte.

Lisaks saate filtreerida rakendusi roogikategooriate järgi – sealhulgas liha, salatid, külgtoidud ja magustoidud – ning otsida konkreetseid retsepte. Laadige oma Androidis või iPhone'is alla kergeid retsepte!

5. Maitsev retsept

Buzzfeedi, maitsvate retseptide haru on samuti täielik rakendus, selle kollektsioonis on tuhandeid retsepte. See viib teid samm-sammult kõigi pakutavate roogade juurde ja sellel on spetsiaalne funktsioon, mis hoiab nutitelefoni ekraani toiduvalmistamise ajal sisse lülitatud. See takistab teil mobiiltelefoni määrdunud kätega üles tõsta.

Maitsvatel retseptidel on huvitav funktsioon ka neile, kes on taimetoitlased: oma toidu orientatsiooni näitamisel peidab rakendus kõik liha retseptid rakenduse eest.

Saate otsida retsepte roogade ja koostisosade kategooriate järgi, kuid see pole selle rakenduse kõige huvitavam omadus. See sisaldab automaatseid nõuandeid selle kohta, mida tuleks iga päev keeta, kasutades menüü soovitustes selliseid tegureid nagu nädalapäev, hoiatuskuupäev ja dieedipiirangud.

Alustage nüüd maitsvate retseptide kasutamist Androidis või iPhone'is.

maitsev

6. Minu kokaraamat

Väljendatuna "retseptihaldurina", toimib see digitaalse kulinaarse märkmikuna, kuhu saate oma lemmikud salvestada või oma loodud failid sisestada.

Alustamiseks võite otsida Internetist retsepte ja seda testida, salvestades rakenduses toimiva. Nii pääsete sellele tulevikus hõlpsamini juurde. Kuna see toimib digitaalse kokaraamatuna, peate Minu raamaturaamatu kasutamiseks registreerima.

Samuti on võimalik importida retsepte, mille olete teistes rakendustes salvestanud. Veel üks huvitav funktsioon on ostunimekiri, mis luuakse automaatselt vastavalt teie valitud retseptile. Koostisosade kogust on võimalik ümber arvutada ka siis, kui toitumises osalevate inimeste arv muutub.

Alustamiseks laadige alla MyCookBook oma Androidis või iPhone'is!

7. Tervislikud ja sobivad retseptid

Ka selleks, et pakkuda tervislikke retsepte neile, kes käivad dieedil akvarenteeni ajal, sobivad Fit Recipes suurepäraselt koos koomiksitreeninguga.

Ta tõi tervislike roogade ja jookide retsepte, mida kodus valmistada, lisaks nende jagamisele mitmeks tüübiks. Kui näiteks celaco, on olemas kõik gluteenivabadele retseptidele pühendatud kategooriad.

Ainult iPhone'is Fit ja Healthy Retseptide allalaadimiseks klõpsake linki!

8. Köögilugu

Nagu Minu kokaraamat, teeb ka Kitchen Stories ettepaneku saada digitaalseks kokaraamatuks. Ehkki need on ingliskeelsete nimedega retseptirakendused, on mõlemad meie keeles.

See näitab, et kollektsioon sobib erinevate teemadega, näiteks Jaapani toit, Itaalia toit või grillitud toit. Rakendus võtab pidevalt vastu uut sisu nii kirjutatud retseptide kui ka samm-sammult videote abil.

Kitchen Storiesil on sisseehitatud taimer, mille abil saate jälgida retsepti küpsetusaega ja see võimaldab teil koostatud retsepti salvestada. Samuti koostab see ostunimekirja vastavalt retseptile, mille otsustati teha nädala jooksul, muutes selle haldamise lihtsamaks.

Laadige köögiruumid alla oma Androidis või iPhone'is.

9. Fit & Fat köök