Karantiin: ideed kodus produktiivsemaks muuta

Karantiin: ideed kodus produktiivsemaks muuta

Kui te pole kunagi pidanud kodust tööd tegema ja vajate seda nüüd karantiini tõttu, võib teil tekkida probleeme. Teie abistamiseks oleme valinud parimad ideed, et olla kodus produktiivsemad!

Jätkake lugemist, et kõike kontrollida ja rakendada neid oma päeval iga päev ja töötada paremini.

1. Koostage töörutiin

Koronaviiruse põhjustatud karantiini ajal vajalike kodutööde produktiivsemate ideede hulgas on ka selge töö- ja vaba ajakavaga rutiini vastuvõtmine, isegi kui see erineb kontorisse minnes tavapärasest erinevalt.

See on ka üks kodus töötamise suurimaid eeliseid: asjaolu, et teil on täielik vabadus otsustada, millal soovite "tualetti saada". Pidage siiski meeles, et rutiini pidamine on inimestele ka väga kasulik, lisaks aitab vältida järgmisi probleeme:

  • Liiga palju tööd: kui keskendute liiga palju oma tööle, võite end, oma pere ja oma lemmiklooma ignoreerida;
  • Väga väike töö: rutiini puudumise tõttu on inimestel väga tavaline harjuda oma tööülesannete ja ĂĽlesannete hilinemisega hilinema ning jätta kõik viimasele hetkele, mis teeb kõik stressirohkemaks.

Nimelt, planeeri oma päev. Koostage täpselt määratletud töörutiin, millal algab aeg, lõunapaus ja kui tööaeg lõpeb. Selle ülesande täitmisel on meil valida parimad ajahaldusvahendid!

Looge rutiinsed tööideed, et produktiivsemalt püsida

2. Looge hea töökeskkond

Teine kodune töö produktiivsuse põhiline idee on teile meeldiva töökeskkonna loomine ja säilitamine. On tungivalt soovitatav, kui võimalik, eraldada tuba kodust eranditult oma töö jaoks. See tähendab, et tuba ei lähe arvesse (ja halb valik).

Hea töökeskkond peab olema hästi korraldatud. Proovige oma lauda alati puhastada ja töö tegemiseks on vaja vaid kontoritarbeid, mis omakorda aitavad teil keskenduda, et saaksite ka edaspidi raha teenida.

Veel üks tööruumide soovitus on see, et koht on valgusküllane, hästi õhutatud ja tagab privaatsuse, nii et keegi teie kodust pole teel.

Kui teil on jäänud raha isikliku investeeringu tegemiseks, on nüüd käes aeg. Meeldiv kirjutuslaud, mugavam klaviatuur või unistuste peakomplekt on asjad, mis on kvartali tootlikkuse suurendamiseks väga kasulikud.

3. Jääge mugavalt

Mõned neist on eelmistes sisalduvad, mugavuse saamine on samuti väga oluline, et saaksite Internetis töötada, olles väga produktiivne. Kui teil ikka veel näiteks mugavat tooli ei ole, peate selle nüüd suurema ostmise ja seljavalude vähendamiseks peaaegu ostma.

Lisaks toolidele peate tähelepanu pöörama ka oma kehahoiakule. Paljud inimesed visatakse toolile, mis võtab lõpuks osa nende fookusest ja põhjustab rohkem valu, mis teeb asja keerulisemaks. Siis istud sirgelt, jalad põrandal ja käed toetatud.

Vältige oma voodi võimalikult lauda kasutamist. See võib tunduda mugav, kuid põhjustab valu kaelas ja alaseljas, mis häirib teie tootlikkust ja tervist.

4. Koostage ĂĽlesandeloend

Teine parim idee on olla kodus töötades produktiivsem, keskendudes lisaraha teenimisele või peakontori režiimiga kohanemisele, ülesandeloendi koostamisele ja rutiinsetele ülesannetele, mida saate teha projektihalduse rakenduste kaudu.

Sellesse loendisse peate lisama kõik oma ülesanded, olenemata sellest, kui oluline iga ülesanne on. Pärast seda, kui kõik on kirjutatud, peate selle korraldama viisil, mis teie jaoks kõige paremini sobib. Üldiselt on soovitatav olla prioriteet, ülemisel kohal, mida te kindlasti ei saa viivitada.

Ideaalis pole midagi hilisemaks, järgmiseks päevaks. Kuid muidugi pole see alati võimalik ja seetõttu on see nimekiri nii. Sellega teete kõik, mida vajate, ja saate seda teha ilma kahjustamata. Lisaks on igapäevaste eesmärkide loomine väga soovitatav. Nendega saate teada, et peate numbri tegemax kohus sel päeval.

Koostage ideaalsete ĂĽlesannete loetelu, et olla produktiivsemad

5. Häirete kõrvaldamine

Igaüks, kes asub nüüd kodust tööle, võib-olla tegeleb probleemiga, mis tekitab keskkonnas palju tähelepanuhäireid. Soovitatav on piirata nende olemasolu teie ümber. Näiteks kui olete inimene, kes ei saa seista ilma oma telefoni vaatamata, lahkuda või mõnes teises toas.

Sulgege kõik sotsiaalsed võrgustikud, lülitage Facebookis märguanded välja, kasutage enda täielikuks isoleerimiseks häälsummutit, lülitage teler välja ja kasutage isegi rakendusi, et suurendada fookuse või produktiivsuse rakendusi.

See on alguses väga keeruline, mis teeb ruumi puhkamiseks, kus saate tähelepanu kõrvale juhtida. Kui olete harjunud seda mitte kasutama, suurendage puhkemaad järjest rohkem, kuni te seda enam ei vaja.

6. vaba aega

Viimane mõte, et peaksite kodus produktiivsemaks jäädes produktiivsemaks jääma, kuna koroonaviiruse karantiin on üsna vastupidine: vaba aeg.

Selle aja jooksul saate lõõgastuda, tehes asju, mis teile meeldivad, olgu see siis mõne parima tasuta mängu mängimine, mõne Netflixi sarja vaatamine või karantiini ajal vaadatava filmi vaatamine.

See aitab teil leevendada stressi lõdvestumise tõttu, mis alati suurendab tootlikkust. Selle toimimiseks peate olema distsiplineeritud, et mitte kulutada sellele tegevusele liiga palju aega.

Kas teil on vaba aja idee, et jääda produktiivsemaks

Kas teile meeldivad karantiinis kodus töötades ideed olla produktiivsemad?

Andke meile teada, mida teie sellest artiklist arvate ja kui aitame teid kohanemisel. Samuti vaadake, kuidas tulla toime igavusega, milline on parim tasuta treeningrakendus vormis püsimiseks ja kuidas oma rutiini kodust lahkumata jälgida!