Karantiin: „Late Night with Seth Meyers“ salvestatakse iPad Pro esikaameraga

Karantiin: „Late Night with Seth Meyers“ salvestatakse iPad Pro esikaameraga

Oleme siin rääkinud mõnest teleseriaalist ja -programmist, mis praegusel sotsiaalse isolatsiooni perioodil hakkasid lindistama iPhone’idega, staaride ja nende osalejate kodudes. Juhtum “Hiline õhtu Seth Meyersiga”, teiselt poolt, on veidi erinev: saatejuht otsustab oma kasutada iPad Pro intervjuuprogrammi jätkamiseks.

SEE Los Angeles Times avaldas aruande, mis näitab, kuidas programmimeeskond kohaneb 30. märtsil alanud uue kaugsalvestamise rutiiniga. Ja isegi ilma Apple’i “ametliku” osaluseta (nagu juhtumi puhul) “Ameerika iidol”, näiteks) võtab tootmine vastu a modus operandi põhineb peaaegu täielikult Apple’i toodetel ja teenustel.

Saatejuht Seth Meyers pöördub näiteks iPad Pro poole – täpsemalt esikaamera tahvelarvutist, mis on kĂĽll madalama kvaliteediga kui tagumine kaamera, kuid võimaldab sellel jooksu ajal monolooge ja intervjuusid salvestada teleprompter seadme ekraanil. Tema maja pööningule rajatud Meyersi koduses stuudios on ainult statiivi kĂĽlge kinnitatud iPad, tool ja mõned tuled.

Heli jäädvustatakse omakorda teie väikese abiga iPhone – täpsemalt öeldes, kasutades Sennheiser ClipMic Digital mikrofoni, mis on välgukaabli abil ĂĽhendatud Meyersi nutitelefoniga. Pärast salvestamist edastab saatejuht heli- ja videofailid teie Maci kaudu AirDropja laadige see ĂĽles Dropbox et programmitoimetajad saaksid oma käed määrduda.

Kodumaise tegelikkusega kohanemiseks olid Meyersi igapäevased intervjuud keerulisemad. Raami jäädvustab Suurenda, kuhu kogunesid päeva intervjueeritav Meyers ja saate produtsendid; seejärel vaatas iga produtsent läbi ühe intervjuu „külje”, saates failid redigeerimismeeskonnale, et see kõik ühte klippi kokku panna.

Hiline õhtu koos Seth Meyersi salvestusega iPad Pro abil

Isegi bänd 8Gprogrammis mängides otsustas pöörduda Apple’i toodete ja teenuste poole: pärast Houseparty rakenduses toimunud videodiskussiooni otsustamiseks, millist lugu sel päeval mängida, mängib iga liige oma pilli eraldi (peaaegu alati GarageBandi väikese abiga), saatke see segamismeeskonnale, hankige lõplik heli ja salvestage see iPhone’i kaamera ees pilli mängides.

Ilmselgelt on suur muutus võrreldes “ĂĽldise” versiooniga “Hiline õhtu Seth Meyersiga” on see, et kodumaises väljaandes ei edastata programmi otseĂĽlekannet. Meeskond väidab siiski, et vastuvõetud tootmismeetod võimaldab saatejuhtidel, meeskonnaliikmetel ja vastajatel samal päeval programmi näidata, hoides asju ajakohasena – see on intervjuuprogrammi oluline tunnus.

Päris lahe, mis?


2020 Pro iPad

11 “ja 12,9 iP iPad Professional

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 7649,10Paigaldatud hind: kuni 12x R8 708,25 dollaritVärv: tühik hall või hõbedaneVõime: 128 GB, 256 GB, 512 GB või 1 TBKäivitatud: Märts 2020

Nupp - osta kohe

The Verge’i kaudu