Karantiin: tead, kust odavaid kontoritarbeid osta

Karantiin: tead, kust odavaid kontoritarbeid osta

Me kõik teame, et koroonaviiruse saabumise tõttu Brasiiliasse tuleb meil kodust lahkumata olla karantiinis. Tegelikult peab enamik neist, kes endiselt töötavad ja kellel on võimalus raha saada, kodukontorit tegema.

Kuna me ei saa lahkuda, on võimalik lõpetada teadmata, kust osta odavaid kontoritarbeid või meditsiini- ja hügieenitarbeid. Selle abistamiseks otsustasime luua selle artikli, kus loetletakse mõned parimad võimalused teie toote ostmiseks.

Lugege läbi ja kontrollige kõiki saite (millest paljudest olete ehk kuulnud või isegi kasutanud)!

1. Amazon

Amazon on rahvusvaheline tehnoloogiakonglomeraat, mis on praegu üks suuremaid ettevõtteid selles äris. See keskendub paljudele valdkondadele, sealhulgas e-kaubandus, virtuaalne andmetöötlus erinevate hostimis- ja veebisaidi turvaplatvormide kaudu, tehisintellekti voogedastusteenused, mis on väga täielikud ja tehislikud.

Maailma suurimaks digitaalseks turuks tuntud toodete hulgast leiate kõige erinevamaid tooteid, näiteks mitmesuguste kaubamärkide nutitelefonid, seadmed, elektroonika, arvutitarvikud, rõivad, Kindle, mis on kuulus odavate ja hõlpsasti ostetavate digitaalraamatute ning kontorimaterjalide lugemise poolest.

Sagedaste allahindluste ja tutvustuste, enamiku toodete tasuta saatmise, kiire saatmise ja suurepäraste tugiteenuste abil on see tõenäoliselt parim platvorm digitaalsete ostude tegemiseks kas koroonaviiruse karantiini ajal või pärast seda kõike. Järgige ametliku veebisaidi linki ja vaadake veel.

Amazon on koht, kus saab odavaid kontoritarbeid osta

2. Kalunga

Teine alternatiiv veebikaubandusele on 26-st riigist 21 Brasiilia tootevõrgustik Kalunga, mis hõlmab kirjatarbeid ja arvutiseadmeid, mille harukontoreid levitatakse kogu riigi territooriumil. Ettevõte asutati 1972. aastal ja tal on ka praegu oma tootesari.

Nimi on tuletatud Aafrika murdest "calunga", mis tähendabKõike paremat. Sellel on rohkem kui 11 tuhat erinevat tüüpi eset, mis vastavad teie kõigi vajadustele, pakkudes erinevate kaubamärkide valikuid.

Lisaks on tal telemüük neile, kellele ei meeldi veebis sisseoste teha (kuid ei saa karantiini tõttu minna) koos alati aktiivse meeskonnaga, kõik selleks, et kliente paremini teenindada ja neid rahulolevaks teha. Vaadake nüüd nende veebisaiti, mis on lingi kaudu saadaval.

3. Saraiva

Üks Brasiilia suurimaid ja tuntumaid raamatukauplustekette, mis on tegutsenud juba enam kui 100 aastat, on Saraiva suurepärane platvorm kõigile, kes soovivad veebist odavaid kontoritarbeid osta. Praegu esindab see enam kui 20% meie riigi raamatupoodide turust.

Kuigi algselt keskenduti ainuĂĽksi raamatumĂĽĂĽgile, laienes ja laienes see lõpuks ka mitmetele teistele turgudele – kaubamajade kett Saraiva Mega Store, mis hõlmas selliseid sektoreid nagu CD-d, riiklikud ja imporditud raamatud, DVD-d, BluRays, elektroonika, arvutitarvikud, mängud, ja teised.

Nad saavad alati allahindlusi, pakuvad püsikliendikaarte punktidega, mis aitavad teil teha rohkem oste, kulutades vähem, tasuta kohaletoimetamine teatud ostusummast suuremal ja mitmed muud eelised. Vaadake kõike seda ja palju muud, järgides linki.

Saraiva on koht, kus saab odavaid kontoritarbeid osta

4. Gimba

Erinevate valikute hulgas neile, kes soovivad teada, kust odavaid kontoritarbeid osta, on Gimba, veebisait, kus keskendutakse rohkem ärilahendustele, ehkki on võimalik osta ka oma isiklike kodukontorivajaduste jaoks.

Samuti pakutakse kõige erinevamat tüüpi tooteid, nagu arvutitarvikud, toidukaubad, puhastus- ja hügieenitarbed ning palju muud, tarnides tooteid ükskõik kuhu riiki.

Sellel on neli erinevat müügikanalit koos lahendustega igale tarbijale, üksikisikutest suurettevõteteni. Nad läbivad ainult virtuaalseid poode, füüsilisi poode, müügilepinguid ja ettevõtte lepinguid.

Vajalike ĂĽksuste saatmise asemel pakub see ka veebiliidesega laohaldussĂĽsteemi. Selle kontrollimiseks minge ametlikule veebisaidile!

5. Casa do Papel

Porto Alegre'i ettevõte, kõik riigi lõunaosariigid teavad kindlasti Casa do Papelit, mis on üks täielikumaid valikuid, pakkudes tarbijatele mitmesuguseid tooteid ja alternatiive.

1974. aastal asutatud ettevõte pakub praegu laevandust kogu riigi territooriumil ja omab enam kui 20 kauplust, kus on enam kui 15 000 kaupa erinevatest sektoritest. Sellel on mitu müügikanalit: füüsilised poed (mis on koronaviiruste ja tekitatud karantiini tõttu suletud), virtuaalsed kauplused ja telefonimüügid, nii telefoni kui ka WhatsApp kaudu. Lisateabe saamiseks klõpsake linki.

Casa do Papel on koht, kus saab odavaid kontoritarbeid osta

Kas teile meeldib nende kohtade loetelu, kus saab odavaid kontoritarbeid kodust lahkumata osta?

Kasutage neid saite, et teha kõik koduseks tööks vajalikud ostud, aidates samal ajal võidelda koroonaviirusega karantiini rikkumata.

Vaadake ka meie näpunäiteid parimate tegevuste kohta, mida saate kodus teha ja oma heaolu edendamiseks, kuidas otiumi käsitleda karantiinis, ja näpunäiteid, kuidas saada lisasissetulekut!