Karantiini ajal pakub Adobe Creative Cloudi 2-kuulist tellimust [atualizado]

Kui töötate tootekujunduse ja / või loomise valdkonnas ning olete pandeemiast tingitud majanduse aeglustumise mõju tundnud koroona viirus (COVID-19), tean, et Adobe tootmise (ja loomise) jätkamiseks on mõned väga atraktiivsed stiimulid.

Nagu mõned kasutajad märkisid, et see ettevõte kahe kuu tasuta tellimus teie platvormi klientidele mõeldud komplekt. On tulnud teateid USA, Suurbritannia ja EMEA elanikelt, sealhulgas Portugalilt, kuid on väga tõenäoline, et see on globaalne poliitika ja hõlmab ka Brasiiliat (loodame seda).

Pakkumise saamise õiguse kontrollimiseks logige sisse oma Adobe kontole ja minge lehele Tellimused; allosas valige “Halda pakette”. Taotlege oma paketi tĂĽhistamist ja põhjendage seda juhuslikult (või isegi mainige seda COVID-19 tõttu, veelgi parem); kinnitage taotlus ja seejärel kinnitage, et teile ilmub kahe kuu pakkumise valik.

Järgmine ingliskeelne video näitab ülaltoodut samm-sammult.

Tasub mainida, et pakkumise saavad lunastada ainult mõne Adobe’i paketi (sh fotograafia) tellijad. Ilmselt ei näe ka uued kliendid neid – kui teil neid on (eriti kui olete Brasiilias), andke meile sellest teada allpool olevas kommentaaride jaotises!

Loominguline pilv õpilastele

Adobe teatas ka, et pakub õpilastele ja koolitajatele kodu juurdepääs rakendusele Creative Cloud, tasuta, kuna õppeasutused on viimase paari nädala jooksul õppetöö katkestanud.

Selle võimaluse kasutamiseks peab aga kooli või ĂĽlikooli tellimuste haldur ĂĽhendust võtma Adobe’iga ja taotlema õpetajale / õpilasele kaugjuurdepääsu, kuna seda tellimistĂĽĂĽpi saab kasutada ainult õppelaboris. .

See ajutine litsents antakse välja olemasoleva Adobe’i loometarkvara kasutamise lepingu alusel ja see on saadaval kuni 31. maini 2020 või kuni teie õpilane naaseb ĂĽlikoolilinnakusse, olenevalt sellest, kumb toimub varem.

Selle perioodi lõpus teatab Adobe, et kasutajad „naasevad enne ajutise litsentsi taotlemist omandiõiguse tasemele“ ja kõigi õpilaste loodud projektide suhtes kehtivad Creative Cloudi salvestuspiirangud.

Kuna üha rohkem üliõpilasi, õpetajaid ja teisi töötajaid peab hakkama kaugtööga tegelema, muutub juurdepääs tehnoloogiateenustele üha olulisemaks. Nii on tore näha, et suurettevõte nagu Adobe töötab sel ajal inimeste elu lihtsustamiseks.


Adobe Creative Cloudi rakenduse ikoon

digitaalse kunsti kaudu, DPReview

Värskenda, jaoks Eduardo Marques 18. märts 2020 10.10.

@Papo_fotografo inimeste sõnul pakub Adobe vaikimisi kaks kuud tasuta tellimust inimestele, kes mingil põhjusel oma plaani tühistavad. See tähendab, et pakkumisel pole seost koronaviirusega.

läbi Bruno Bezerra