contador gratis Skip to content

Karneval: Google Maps võitis elektrikolmiku

Karneval: Google Maps võitis elektrikolmiku

Arutelupäevadeks valmistumisel pakub Google Google Mapsis lõbusat funktsiooni, mis võimaldab teil vahetada traditsioonilisi ikoone, mis näitavad marsruute kaardil, värvika elektrilise kolmiku vastu.

Alates sellest nädalast saate oma mobiiltelefonil (Android ja iOS) Google Mapsi sirvides asendada ikooni, mis näitab marsruuti kaardil, värvika elektrilise kolmikuga. See rakendus pakub kolme tüüpi kohandusi. Brasiilias näidatud funktsioon on saadaval ainult autorežiimis ", teatas ettevõte.

Kaarditeenus annab märku ja edastab teate, millised teed suletakse karnevali ajal So Paulos, Rio de Janeiros ja Belo Horizontes.

Kes nendes linnades ühistransporti kasutab, näitab platvorm bussimarsruutides suuri muudatusi.

Google Maps, Google Assistent või otsingus äsja käivitatud sündmuse abil saate leida ka selle ümber toimuvaid plokke või muid sündmusi.

Mapsis leiate peamised teedeplokid Rio de Janeiros ja So Paulos. Kuna blokeerimisteed on kaardil esile tõstetud, on asukohti lihtsam leida, selgitas meeskond.

Mobiilsideteenuse Google Assistant kaudu saavad kasutajad leida blokereid mitme riigi linnast. Koostöös Grupo Mexericaga peate vaid ütlema: OK Google, rääkige teede blokaadist ja valige lihtsalt, milline neist sobib teie näole paremini.

Busca kaudu on võimalik tutvuda ka otseüritustega, näiteks kontsertidega So Paulos, ja vaadata erinevate saitide väljakuulutatud soovituste loendit. Äsja turule viidud kogemus on saadaval mobiiltelefonides (Android ja iOS).