Kas AirPort Expressi naasmine? Seade kuvatakse AirPlay 2-l iOS 11.4 esimeses beetaversioonis [atualizado: sumiu]

Esmaspäeval andis Apple välja iOS 11.4 esimese beetaversiooni ja pärast mitmepäevast katsetamist olid esimesed uudised ilmnema hakanud – millest ĂĽks seekord oli seotud (ammu / unustatud?) AirPort Express, mille teine ​​põlvkond lasti turule 2012. aastal.

Mitu kasutajat Reddit, testimise ajal koos raamistik HomeKit avaldas, et ruuter ilmub AirPlay 2 seadmetega seotud piirkonnas. Kuid ükski kasutaja pole seadmega edukalt ühendust võtnud. Varasemad AirPorti mudelid ei näidanud sama tegevust, mis oli paljude kasutajate meelehärmiks.

AirPort Express teenuses AirPlay 2?

Varsti jääb kĂĽsimus, kas Apple võib töötada AirPort Expressi värskenduse (olgu see siis tarkvara või riistvara) kallal, et võimaldada ĂĽhenduse loomist Apple’i uue teenuse ja peamise ruuteri vahel.

Kui kuulujutud leiavad kinnitust, võib mõtet AirPorti lõppemisest veidi kauem edasi lĂĽkata, kuna toote riistvaradivisjon on piiratud spetsialistidega, kes hoiavad seda “võimalikult ohutult ja võimalikult kaua” töös; pange tähele, et kanali viimane tarkvaravärskendus oli 2017. aasta detsembris, enne kui alustati testimist AirPlay 2-ga.

Kuigi see kõik on kahtlane, on see sait i selgitan tuletas meelde 2017. aasta augustis Apple’i tarkvaratehnika asepresidendile Craig Federighile saadetud meili, milles kĂĽsiti, kas toode oleks mõeldud AirPlay 2 jaoks. VP vastus kinnitab praeguseid sĂĽndmusi:

Craig AirPort Expressis

Teema: “Kas viia AirPlay 2 AirPort Expressi?”

Craig: “Tänan märkmete eest. Me mäletame seda taotlust … 🙂 “

Kuulujutt või mitte, kuid iOS 11.4-ga töötamine on alles alustamine ja ees on veel palju krutskeid. Seetõttu pole mingit garantiid, et isegi tarkvara lõpliku versiooni käivitamisel – aasta keskpaigaks – lisatakse WiFi-ruuter HomeKiti.

Jääb meile jälgida iOS 11.4 arendustsüklit ja oodata rohkem uudiseid.

Üsna aegunud, endiselt IEEE 802.11n protokollil põhineva AirPort Expressi turustamise jätkab Apple. See maksab USA-s 100 USA dollarit ja siin Brasiilias 830 R $ (või 746,10 R $, sularaha).

Värskenda, jaoks Bruno Santana 17. aprill 2018 kell 15:40

Jah, sõbrad, mis kasu on lĂĽhiajalisest. Eile välja antud iOS 11.4 teises beetaversioonis on AirPort Expressi ikoon mine ekraani sidumine seadmetega AirPlay 2. Selle tulemusel on spekulatsioonid toote võimaliku ĂĽlestõusmise ĂĽle kĂĽlmaks läinud – kuigi eelmises testiversioonis kirjeldamata välimus võib jääda märgiks, et Apple töötab tegelikult uue versiooniga. ruuter, kuid väga palju kapoti all ja mis juhtub, on libisemine kiiresti parandatud.

Võib olla? Peame ootama ja vaatama.

AppleInsideri kaudu