contador gratis Saltar al contenido

Kas Apple peaks tegema tellimusteenuse, mis hõlmab iPhone'i, iPadi, Maci ja teenuseid? Üks analüütik ütles jah

iOS 11.1, watchOS 4.1 ja tvOS 11.1 saabuvad kolmandasse beetaversiooni [atualizado: macOS High Sierra 10.13.1]

Mida arvate kuutasude maksmisest ja peale selle, et olete Apple Musicu, iCloudi ja kõigi muude Apple'i teenuste klient, vahetate oma iPhone'i igal aastal, iPadi iga kahe aasta tagant ja Macit iga kolme aasta tagant, kulutamata selleks lisatasu sentigi? Sõltuvalt tasutud summast kõlab see paljulubavalt, eks? Sest just see ärimudel on analüütik Horace Dediu usun, et Ma peaks seda aruannet kaaluma Wall Streeti ajakiri.

Dediu sõnul on abonenditeenuste rakendamine, mis hõlmavad seadmeid ja teenuseid, mida dubleeritakse kui "Apple Prime" see tuleb ettevõttele kasuks väga lihtsal põhjusel: toodete müük kannatab aja jooksul, kui turule toomine toob turule suure hulga müügimahte (ja raha) ning järgmise värskendusega seadmed, mis on riiulitele luhtunud ja rahaallikad tühjad.

Sellised liitumised muudavad selle rahalise rulluisu sujuvaks ja tasaseks Saksamaa maanteeks, regulaarselt ja ettearvatavalt raha sisenedes Ma notsu panka. Lisaks võib see mudel julgustada tarbijaid oma seadmeid sagedamini värskendama ja muidugi asetama need üks kord ja kõik lõpuks ettevõtte ökosüsteemi, hõlmates tellimust kõiki Apple'i pakutavaid teenuseid alates Apple Watchi meditsiinilisest jälgimisest kuni teenusteni tulevik voogesitatud ettevõtte video.

Dediu usub, et Apple on (mõnes) riigis rakendanud embrüoidee, mis pakub iPhone Enhancement Programmi – igakuist makseprogrammi, mis võimaldab kasutajatel igal aastal oma iPhone'i vahetada ning mis on juba varustatud AppleCare + -ga, mis on juba installitud. "Apple Prime" on selle idee drastiline laiendus igas mõttes.

Veel üks oluline argument, mille Dediu käivitas, on nüüd seotud HomePodiga, kui Apple'i uusim toode töötab ainult oma võimalustest kaugemal, kui kasutajal on Apple Musicu tellimus, siis miks mitte lüüa ämber korraga ja luua süsteem, kus kliendid maksavad ainult igakuist summat ja saavad kõigest rõõmu tunda ilma et peaksite millegi pärast muretsema?

Ideel on muidugi ka nõrkus: kui olete programmi sisenenud, on väga keeruline omada autonoomsust toodete või teenuste üle, mis teile huvi pakuvad või mitte, ja teie ümber moodustatakse tara Ma ümber. Teisisõnu, kas saate seda ka müü oma hing Apple selle erinevusega, et kulutate raha.

Mis te arvate, kas nad saavad olema Apple Prime'i võimaluse kliendid või eelistavad nad jätkata praeguse mudeli kasutamist? Jäta oma arvamus allpool.

läbi AppleInsideri